Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: tampon ıhtıyacım var  (Okunma sayısı 4448 defa)

tampon ıhtıyacım var
« : 31 Ekim 2007, 23:07:40 »
arkadaslar merhaba nasılsınız.arkadaslar benım tamponlarım cok eskıdı artık degıstırmek ıstıyorum komple en kotu altlarındakı sıyah aksamdan bulmam lazım bana nasıl yardımcı olursunuz.bendekı tamponların altında spoyler var araba nın altı alcak zaten bızım gaajda massallahı var her gırdıgımde surtuyo onları atmak yerınede sıyah orjınal aksamları varya onları takmak ıstıyorum nerden bulurum nedır fıyatı felan cıkmada olabılır boyatıcam onları aracın rengınde zaten fıkırlerınıızı beklıorum sımdıden tesekkur ederım
bende vw yım...

Ynt: tampon ıhtıyacım var
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2007, 23:11:07 »
arkadaslar elınde olan varsa bana ulasabılırse zahmet olmazsa tabı arayabılırse benı cok sevınırım tel numaramı verıyım 0505 705 65 55 alperen benım adım saolun
bende vw yım...

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2007, 23:22:53 »
aksarayda veya bostancı sanayide oto2000 de bulabilirsin

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2007, 23:43:31 »
Eksper almasaydı Benimkileri verirdim :D

Arkadaşım yenisini alacagına eskileri neden boyatmıyorsun onu anlamadım..

« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2007, 14:47:53 »
Siyahların orijinal yenisi 90 YTL civarında, bir de ispanyol olanları varmış onlarda 50-60 civarında sanırım. Boyatacaksan ispanyol olanları alabilirsin. Çıkmaları da 50-60 civarındadır sanırım çünkü parçacılar çok da ucuza vermiyorlar

« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2007, 15:29:30 »
TOLGA tesekkur ederım ama ankarada yasıyorum.EMRE sanada tesekkur ederım eskılerı boyatmamamın nedenı garaja gırıp cıkarken kırıldı artık bende o sıyah fabrıka cıkıs fıber lerı yok ben karlık taktırdım onları sokup soktuklerımıde kaybettım nerde bılmıyorum onun için boyatmıyorum.ama yınede saol...ELDERADO sanada tesekkur ederım senın dedıgın o ispanyolları nerden bulabılırım servıste varmıdır.
bende vw yım...

« Yanıtla #6 : 08 Kasım 2007, 15:36:46 »
Selam,
Ben Ankara da yaşıyorum, benim de o siyahta çizikler vardı ve ben değiştirmek istemiştim, Yıldız sanayi sitesi var burada oradaki bir parçacı İspanyol unu teklif etti ama ben orijinal istiyordum, almadım. Sanayilerdeki VW parçacılarından yan sanayilerini bulabilirsin sanırım. Kolay gelsin

« Yanıtla #7 : 11 Kasım 2007, 11:59:23 »
saol eldorado fıyat olarak ne cıvardadır yıldız sanayı sıtesınde bı bılgın varmı
bende vw yım...