Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tabla burcları  (Okunma sayısı 5691 defa)

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
Tabla burcları
« : 22 Temmuz 2016, 20:47:29 »
Mrb arkadslar eski konuyu bulamadım yeni actım aynı konudan kb
2 ayda bir tabla burclarım bıtıyor yumuşuyor mahle dıe marka tkmıştım oda fıs cıktı  aracta woglnd spor helezon var  hngi ustaya gıttıysem yaylr bozuyor dıyor . Bi fikri önerisi olan spor helezon kullann arkdslardan yorum alabılurmıyım tsekkur ederım
Yetişemiyosan El Salla

Ynt: Tabla burcları
« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2016, 23:14:19 »
Mrb arkadslar eski konuyu bulamadım yeni actım aynı konudan kb
2 ayda bir tabla burclarım bıtıyor yumuşuyor mahle dıe marka tkmıştım oda fıs cıktı  aracta woglnd spor helezon var  hngi ustaya gıttıysem yaylr bozuyor dıyor . Bi fikri önerisi olan spor helezon kullann arkdslardan yorum alabılurmıyım tsekkur ederım
Yanlış hatırlamıyorsam size tabla burçlarının takılma şeklini farklı bir şekilde yapmanızı tavsiye etmiştim denedinizmi

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2016, 10:45:40 »
evet kardeş denedim  dediğin gibi ama bi sure sonra bozuluyor. Biraz sert kalkşlrda dıreksıyonu kıntrol efemıyosun lastıkler kafasına gıre takılıyor .
Dediğin gunden beri bu  3. Burclar :(
Yetişemiyosan El Salla

« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2016, 14:42:38 »
Çok sukur bizim araçta 2 yıldır sıkıntı yok seninkinin bozulmasının bir sebebi vardır yada pek dikkatli kullanmıyorsun

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2016, 20:31:30 »
Valla anlamadım ben kardeş delirecm valla
Gayette sakin  suruyom  hor kullanmıyorum
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2016, 09:12:59 »
burçların eskimesinde yayların büyük etkisi var, en azından orijinallerle bir deneyin devam edecek mi arıza??
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı mustafa038

Otomobil
    Golf4
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2016, 13:36:32 »
Tabla burçlarını özellikle orjinalleriyle değiştirmenizi şiddetle öneririm.Birde tabiki tornada takılması gerekli.

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2016, 20:31:31 »
Arkadslar yayları aldıgım fırma ile gorustum yayların hiç bi etkisi olmaz dedi tam tersi yaylar sert oldugu için esnemez dedi kime inanacm bilenedım  mustafa krdes dedın gıbı son olarak servısten alıp denicem bakalım 😏
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #8 : 29 Temmuz 2016, 13:50:03 »
burçları usta vura vura yapıyorsa daha takarken bozuyordur. orijinal de alsan yine bozulur. Mustafa nın da dediği gibi tornacıda takılması lazım. (eğer tornacıda takılmasına rağmen bozuluyorsa farklı bir tornacı da deneyebilirsin. eksenini tam oturtmadan hafif çapraz oturtup burcun yarısını tıraşlayan tornacıya da şahit oldum.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı mustafa038

Otomobil
    Golf4
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2016, 10:18:21 »
Bende aynı sıkıntıyı yaşadım.Degistirdim sonra tornacıya taktırdım orjinalini alıp.Şimdi hiç sıkıntı çekmiyorum çok şükür

« Yanıtla #10 : 05 Kasım 2016, 18:49:00 »
İki sene önce Generalden orjinallerini getirterek tornada taktırmıştım. Çok şükür yazları bozuk yollarada girmeme rağmen şimdilik bir problem yok. Tabi ki hepsinin bir ömrü var ama sizinkiler çok kısa sürede özelliklerini kaybediyormuş. Orjinaller biraz pahalı olabilir ama başka herhangi marka almayın derim ucuz diye.
Yurtdışında Powerflex diye bir marka var Tr de bulamadım, ömürlük lastikler üreten bir marka hatta ömür boyu garanti mi veriyordu neydi bir  türlü getirtemedim malesef. Ondan alınamıyorsa orjinallerinden başkası iş görmez.
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2016, 18:49:39 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #11 : 05 Kasım 2016, 23:40:56 »
aklıma takılan rot balans sorunu veya aşırı kamberli vs olağandışı yükler bindirecek başka bir sorun olup olmadığı. yine tablaların kendilerinin düzgün olup olmadığı da ayrı bir soru.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2016, 10:42:26 »
İki sene önce Generalden orjinallerini getirterek tornada taktırmıştım. Çok şükür yazları bozuk yollarada girmeme rağmen şimdilik bir problem yok. Tabi ki hepsinin bir ömrü var ama sizinkiler çok kısa sürede özelliklerini kaybediyormuş. Orjinaller biraz pahalı olabilir ama başka herhangi marka almayın derim ucuz diye.
Yurtdışında Powerflex diye bir marka var Tr de bulamadım, ömürlük lastikler üreten bir marka hatta ömür boyu garanti mi veriyordu neydi bir  türlü getirtemedim malesef. Ondan alınamıyorsa orjinallerinden başkası iş görmez.

Powerflex gibi malzemeler ömürlük ama yol kullanımı için değiller. Takoz gibi olur aracınız.  :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Uğur İNCE

• Otomobil
    Golf 4 2004 Pasific
  • 2004 Pasific
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2016, 10:07:07 »
teşekkürler arkdaşlar  almanyadan febi marka dolu burç getirdik sorun çözuldu.
Yetişemiyosan El Salla