Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Radyo anteni?  (Okunma sayısı 12255 defa)

Ynt: Radyo anteni?
« Yanıtla #14 : 13 Aralık 2008, 23:49:24 »
far merceklı olduktan sonra her araca yakısır yeterkı merceklı sıyah zemınlı olsun  ;)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #15 : 14 Aralık 2008, 00:06:41 »
bu gece adanada çok güzel bir buluşma oldu,yeni ordan geldim, birbirinden güzel modifiyeli araçları inceleme fırsatı buldum,şerit şeklinde ledli "kaş" yapılmış birkaç tane golf gördüm ve gerçekten mükemmel olmuş,birkaçından yaptırdıkları yer hakkında bilgi aldım,çok cüz-i fiyatlara yapılmış..farların camları sökülüp işlem uygulanıyormuş aceba daha sonra farların içine su alma gibi bi risk varmı araştırıp uygulatmayı düşünüyorum..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #16 : 14 Aralık 2008, 09:57:19 »
Fotoğraf var mı :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #18 : 16 Aralık 2008, 12:46:01 »
çok kolay takıldı. ama sen yinede fiyatını sorma.  :D
halojen ampüllerimizi çıkardık , yerine 6000K H7 xenon ampüllerimizi taktık.
balastlarda farların arkasına montajlandı.
tabi ben beğenmedim balastların yerini. söktüm tamponu hem farları yıkadık hemde balastları tamponun yan tarafına aldım. kaputu açınca balastlar görünmüyor artık.

Birol abi ben baktım internetden tanesine 550 ytl diyorlar cok pahalı yaww görmek lazim açıkcası

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #19 : 16 Aralık 2008, 14:37:57 »
Fotoğraf var mı :)
hocam maalesef ağzımı ayırmaktan fotoğraf çekmeye fırsat olmadı.. ;D
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #20 : 17 Aralık 2008, 11:06:34 »
Birol abi ben baktım internetden tanesine 550 ytl diyorlar cok pahalı yaww görmek lazim açıkcası

aslında orjinal mercekli far vardı aklımda ama hem pahalı olması hem tesisatta bir değişiklik gerektirmesi hemde görüntü olarak bir türlü beğenemeyişim yüzünden vazgeçtim.
bende orjinal farlara H7 iyi bir xenon kit uygulama yoluna gittim. farlarım hella olsa açıp çerçeve kısmınıda siyah yapacaktım ama farlar valeo. ama eninde sonunda siyah çerçeve yapacam.
angel farlarla işim olmaz, yakıştıramıyorum bmw dışındaki araçlara.

« Yanıtla #21 : 17 Aralık 2008, 14:36:38 »
birol abi ya bızım passatın farlar baktım bugun hella...kolay acabılımıyım acarsam kendım yapabılırmıyım??? ben de acıp sıyaha boyasam sonrada xenon far taksak nasıl olur???
adını unutum bırı golfun farlarını acıp boyamıstı o farlar hellamıydı ???

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #22 : 17 Aralık 2008, 14:56:07 »
Tolga'nın golfüydü. onun farları hella idi.
passatın farları açılır mı bilmiyorum, üstelik passat taki farlar buzlu cam yanılmıyorsam.
siyah taban uygulanmış passat görmek lazım, yakışır mı bilemiyorum.

« Yanıtla #23 : 17 Aralık 2008, 15:35:56 »
abi bizim farlar plastık ama baya kirli şımdı sokersem onların gıcır gıcır olması lazım kı sıyah olunca sırıtmasın...bıldıgınz plastik çizk gıderici ve yeniliyicı bı urun varmı???

« Yanıtla #24 : 17 Aralık 2008, 15:36:42 »
bızımkıde hella ve plastik inş. kolay açılır...
ya merak ettıgım bısı var passatada tamponun sokulmesı gerekıyomu farı çıkartmak için???

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #25 : 17 Aralık 2008, 15:43:38 »
far camı golfteki gibi düz değil onu demek istedim, yoksa yanlış mı hatırlıyorum.
plastik camlı farlar zımpara ile bir nebze iyi hale getiriliyor sanırım ama eskisi gibi olmaz bence.
Golf IV ün gözünü seveyim, farları cam ve far camını sökmeden yıkıyorsun yeni gibi oluyor.  :sevgi:
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2008, 22:06:40 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #26 : 17 Aralık 2008, 15:51:04 »
bızmkı passat 4 farlar tam düz degil bende bılmıyorum ama sokersem ılk once bı temızlık urunlerıyle beyazlatmayı denerım olmadı plastık yenileyici urun kullanırız