Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sony dvd teyp hakkında yardımlarınız  (Okunma sayısı 7775 defa)

sony dvd teyp hakkında yardımlarınız
« : 02 Mayıs 2008, 09:18:01 »
arkadaşlar dvd li bir teyp almayı düşünüyorum fakat kararsızlık ve karışıklık içinde kaldım
SONY MEX-DV2000 bu model numara olarak yüksen diye yeni ürün olduğunu sanıyorum ve türkiyede bulamadım yani sony sitesinde yurt dışında var ben karar verirsem ordan aldıracağım ama bu ürün 125 euro civarlarında ipod adaptörü ile
ama sony mex-dv1000 burda mevcut yani sony kendi sitesinde buradaki ve burdaki fiyatıda 550 ytl ama anlamadığım bu ürün yurt dışındada 250 euro civarlarında sizler nedenini biliyormusunuz eğer bir fark yok ise 2000 alayım çünkü ucuz yok 1000 iyi ise burada garantilialırım aynı fiyat yurt dışı ile
bilgilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
Ynt: sony dvd teyp hakkında yardımlarınız
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2008, 22:05:16 »
Sony.leri problemli olarak duymuştum.. Hiç kullanmadım ama şikayetçi bir çok arkadaşım vardı.. Lensi 2-3 defa değişen falan..

« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2008, 11:49:36 »
benceded sony alma derim ama rakamıda fena diil  ;)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2008, 15:13:53 »
arkadaşım  her türlü cd çalarda (oto, ev sistemleri) pioneer 1 numaradır. bence oto da sağlamlık özellikten daha önde gelir ve o fiyata güzel pioneer de bulabilirsin

« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2008, 17:29:28 »
peki pıoneer dan önereceğiniz dvd bir model ama ekran olsun istemiyorum sadece teyp ekran kafa arkasına sonra koymayı düşünüyorum

« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2008, 08:53:57 »
birde şunu buldum fiyatı taksitli 600 küsür lira
http://www.sunny.web.tr/index.php?page=products
fikirleriniz değerli unutmayın

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2008, 12:47:37 »
sunny den bahsediyorsanız fason mallar içinde sunny, kamasonic ve osawa yı elektronikçiler öneriyor. özellik olarak aynı olmasına rağmen pioneer ve sony nin yarı fiyatı, yani tercih edilebilir. bende orjinal teyibi değiştirirsem sizin gösterdiğiniz teyip fena değil. ama maddi durum iyi ise pioneer den vaz geçmem. cdçalarlarda ses kalitesi ve sağlamlık bakımından bir numara. burada tercih sizin. şimdiden hayırlı olsun :tamamdir

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2008, 12:59:20 »
Ucuz fiyata bi ton pioneer var. en son gözüme çarpan sahibinden.com da 150 ytl deh3900 modeli pioneer. Birde onlara bak derim..

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #8 : 11 Mayıs 2008, 13:04:35 »
hemşerim elektronik eşyada ikinci el bence pek makbul değil. ama tabi temiz eşya yok mu vardır elbette.mersin kuruçeşme arkasında mesela

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2008, 20:30:39 »
pıoneer teyplere ekran bağlanmıyor diye biliyorum dvd olarak içinden ekran çıkanlar var galiba ama sony lere her türlü ekran başlanıyor.

« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2008, 08:22:56 »
sunny den bahsediyorsanız fason mallar içinde sunny, kamasonic ve osawa yı elektronikçiler öneriyor. özellik olarak aynı olmasına rağmen pioneer ve sony nin yarı fiyatı, yani tercih edilebilir. bende orjinal teyibi değiştirirsem sizin gösterdiğiniz teyip fena değil. ama maddi durum iyi ise pioneer den vaz geçmem. cdçalarlarda ses kalitesi ve sağlamlık bakımından bir numara. burada tercih sizin. şimdiden hayırlı olsun :tamamdir
hangi gösterdiğim sony lermi yoksa sunny orjinal teybin yanına iyi olur diyorsunuz.

« Yanıtla #11 : 12 Mayıs 2008, 08:25:49 »
pioneer bilemiyorum şimdi hepsi bir ekloji gibi geliyor artık teknoloji sahibi olmak kolay firmalar için devrelerden ibaret. pioneer görünüş olarak golflere hitap etmiyor birde dvd olarak uygun bir model bolamadım

« Yanıtla #12 : 01 Şubat 2009, 13:41:51 »
arkadaşım ben bu sayfadan aldım sende bak istersen (www.pioneer.eu) umarım faydası olur tüm modeller var