Gönderen Konu: Sis farı hakkında yardım  (Okunma sayısı 8817 defa)

Çevrimdışı selfcontrol

• Profili Görüntüle
Sis farı hakkında yardım
« : 18 Ekim 2012, 14:37:16 »
Arkadaşlar;
aracına mutlaka sis farı taktıran vardır yada taktırmayı düşünen vardır Sipariş verdim ama kendim bağlamayı düşünüyorum bunu için hazır tesisatı yok sis farı düğmesini de bağlamak istemiyorum farlar ile beraber yandığı için  ama aynı zaman ayrı açma kapama yapmak istemiyorum hoş durmuyor park lambaları ilede yansın istiyorum ayrıyetten kapatabileyim nasıl yapıcam bilemedim çokmu şey isitiyorum ::)
Bağlatan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-in-pro-abm-sis-fari-golf-iv-on-sisler-1-kalite-inpro-90905719/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-sis-fari-lambasi-seti-mercekli-takim-set-1998-2004-102369313/detay

Çevrimdışı küçükkaranlık

• Profili Görüntüle
Ynt: Sis farı hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2012, 16:55:05 »
ben sis taktırdım ama bir tanıdık vasıtasıyla çiftini 80 tl ye aldım. o resimdekilere benziyor fakat birebir aynısı değil. dörtlülerin olduğu yerde fazladan kapaklar var. oraya çıkma golf düğmesi aldım (o anda rezitans düğmesi bulabildiğim için onu aldım) ve gene dörtlüderin oradaki kapaklardan birini söküp oraya bağlattırdım. ama bağlatırken röle taktırıp sadece parklara bağlattım. yani parkları yakmadan sisler yanmıyor. ama parklar yanıkkende illaki yakacaksın diye bir şart yok istediğin zaman o aldığım düğmeden kapatabiliyorum. umarım anlatabilmişimdir   :D

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2012, 22:00:21 »
bu fiyatlar biraz uçuk geldi ben gplast ın sisfarını kullanıyorum 2 senedir memnunum 90 tl ye aldım..

Bağlantı işini siz yapmayın elektirikçiye gidin benden tavsiye ;)

Çevrimdışı selfcontrol

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2012, 16:57:37 »
tşk ederim arkadaşlar doğru söylüyorsunuz kaşın mıyım ben ustaya gideyim yapsın

Çevrimdışı umut_mk4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2012, 19:11:16 »
2. İlandaki sisler güzelmiş kaçırma derim. Bende olmasa alırdım
2015 1.4 125ps highline

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2012, 00:42:53 »
ucuz sislerde var bunlar mercekli 2. ilandakiler gayet tatminkar edecektir hocam bağlantısınıda anlatabilirim gayet basit olucaktırda

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2012, 22:31:51 »
hocam al bi çıkmacıdan sisli far anahtarı en güzeli o orjinal olsun parklarlada yakarsın normal farla da yanabilir yani ben öle yaptırdım ama sis farımın camları çatlıyo çok ısıdan orası ayrı bi onu çözemedim işte bu mercekliler iyiymiş ne kadar dayanır bilemem

Çevrimdışı cengizhan66

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf 5 2006 :)
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2012, 18:37:49 »
bu sıs farını sonradan takılınca ruhsata ıslenmesı gerekıyor dedıler dogrumudur bılgınız var mı ?

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2012, 22:54:14 »
bu sıs farını sonradan takılınca ruhsata ıslenmesı gerekıyor dedıler dogrumudur bılgınız var mı ?

kim söylediyse iyi sallamış  :D

ben taktım muayene bile girdim..

Çevrimdışı cengizhan66

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2012, 23:17:14 »
 :)ben çiftini 63 liraya buldum sıfır taktırayım farklı bı hava katıyor:)

Çevrimdışı omer faruk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2012, 22:19:36 »
ucuza bulmuşsun valla taktır bencede burada pahalı baya ya :( ne marka buldun ?

Çevrimdışı cengizhan66

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı cengizhan66

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2012, 13:19:50 »
ucuza bulmuşsun valla taktır bencede burada pahalı baya ya :( ne marka buldun ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-sis-98-2004-arasi-81816191/detay
bu ılanda var en uygunu bu sanırım

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2012, 13:29:21 »
Arkadaşlar;
aracına mutlaka sis farı taktıran vardır yada taktırmayı düşünen vardır Sipariş verdim ama kendim bağlamayı düşünüyorum bunu için hazır tesisatı yok sis farı düğmesini de bağlamak istemiyorum farlar ile beraber yandığı için  ama aynı zaman ayrı açma kapama yapmak istemiyorum hoş durmuyor park lambaları ilede yansın istiyorum ayrıyetten kapatabileyim nasıl yapıcam bilemedim çokmu şey isitiyorum ::)
Bağlatan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-in-pro-abm-sis-fari-golf-iv-on-sisler-1-kalite-inpro-90905719/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-golf-4-sis-fari-lambasi-seti-mercekli-takim-set-1998-2004-102369313/detay

Parklarla beraber yanmasını istiyorsanız ön sisli far anahtarı almanız gerekecek. Ben yurt dışından sıfır aldım 2 senedir kullanıyorum. Sis farlarımı da kendim taktım. Elinizden iş gelirse kendiniz takabilirsiniz.