Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SiS farı hakkında tavsıyelerınız...  (Okunma sayısı 15458 defa)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Ynt: SiS farı hakkında tavsıyelerınız...
« Yanıtla #28 : 17 Nisan 2009, 08:52:48 »
Ben yakışmadığını düşünüyorum ondan dedim :)
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ki ;)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #29 : 17 Nisan 2009, 14:52:40 »
bence sis farı yakışıyor
ama tampon altına değil, far içine  :D
tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #30 : 17 Nisan 2009, 22:04:10 »

bu çok hoş duruyor.... BENCE....

2 hafta içinde yaptırcamm fotoları paylaşırım...
quattro

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #31 : 19 Nisan 2009, 23:36:41 »

bu çok hoş duruyor.... BENCE....

2 hafta içinde yaptırcamm fotoları paylaşırım...

arkadşım resim pek net değil. vakit olmadığından fotoğraf makinası bulamadım, bende de yoktu. telefonla çektim anlıyacağın. belki bir fikir verebilir. senin gösterdiğini bende düşündüm, güel durur ama dikkat edersen cam kısmı mika yani en kalitesiz plastik. bir sıcak bir soğuk su dök gene çatlar. ben sanayide gidip sordum. adam malını satmak istemez mi? elinde opelinki vardı abi boşuna getirttirme bana dedi. alacaksan mercek camlı orjinali dedi 180 TL olunca vazgeçip 50 TL ye bunu yaptırdım. ne yaptırırsınız bilemem, şimdiden hayırlı olsun. ;)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #32 : 19 Nisan 2009, 23:39:21 »
resmi büyük ekleyememişim. resmin üzerine tıklarsanız imageshack sayfasında daha büyügünü görebilirsiniz. kazasız belasız günler  :)

« Yanıtla #33 : 20 Nisan 2009, 11:08:49 »
Zevkler ve zevk algisi tartisilmaz ama tampon altina konan sis farlari benimde hosuma gitmiyor. Birde aracin izgarasinin kesilmesi filan icim cız eder. Ben onden baktigim zaman normal farlar ile altta konan yuvarlak sis farlarin uyum saglamadigini dusunuyorum. Sis fari yaparken ust farlarada yeni sekil verilmeli diye dusunuyıorum.

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #34 : 20 Nisan 2009, 20:13:44 »
Alıntı
arkadşım resim pek net değil. vakit olmadığından fotoğraf makinası bulamadım, bende de yoktu. telefonla çektim anlıyacağın. belki bir fikir verebilir. senin gösterdiğini bende düşündüm, güel durur ama dikkat edersen cam kısmı mika yani en kalitesiz plastik. bir sıcak bir soğuk su dök gene çatlar. ben sanayide gidip sordum. adam malını satmak istemez mi? elinde opelinki vardı abi boşuna getirttirme bana dedi. alacaksan mercek camlı orjinali dedi 180 TL olunca vazgeçip 50 TL ye bunu yaptırdım. ne yaptırırsınız bilemem, şimdiden hayırlı olsun.

mika olanlarda var mercekli olnlarda... tabiki zevk meselesi ama snn fotooğraf çektiğin açıdan sis farların çok hoş görünmüyor.. daha aydınlatıcı fotolarını en kısa zmanda bekliyoruzzz...
quattro

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #35 : 20 Nisan 2009, 23:40:50 »

arkadaşlar mükemmel olmadığını bende kabulleniyorum ancak, 200 TL de bir sis farına veremem şahsen. 100 TL lik olandan daha kaliteli olduğu için bu sisi kullandım. sis farı lazım değilse bende hiç taktırmamaktan yanayım ancak kışın 1-2 kere de olsa 1100 km yolu gidip gelitorum mersin rize arası ve geçmediğim yol kalmıyor. kar,yağmur, sis. onun için taktırdım.  ;) tabiki tercih sizin. kazasız belasız günler. :tamamdir

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #36 : 20 Nisan 2009, 23:45:44 »

arkadaşlar bu da stiker ımız. burada kullanmak aklıma geldi, hoşta oldu bence. ;)

« Yanıtla #37 : 21 Nisan 2009, 21:44:02 »
bende pek sevmiyorum altta ama bu tampona uygulamanıda açıkçası hıç ykıştırmadım çünkü araçta o sislere uygun bir çizgi yok
bence imkanın olduğunda bir takım orjnalini al

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #38 : 21 Nisan 2009, 22:49:25 »
bende pek sevmiyorum altta ama bu tampona uygulamanıda açıkçası hıç ykıştırmadım çünkü araçta o sislere uygun bir çizgi yok
bence imkanın olduğunda bir takım orjnalini al
        yazdan sora kısmetse :D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #39 : 02 Mayıs 2009, 18:39:34 »
quattro