Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni kaplama Resimleri eklendi  (Okunma sayısı 28042 defa)

Ynt: Yeni kaplama Resimleri eklendi
« Yanıtla #42 : 30 Nisan 2009, 01:05:35 »
Cerceve konusunda haklisiniz bende takıyımmı takmayımmı kararsiz kaldim parca artinca yegeninde gazi ile taktim ama ilk fırsatta cıkartmayı dusunuyorum.

« Yanıtla #43 : 30 Nisan 2009, 09:09:30 »
teyp çerçevesi hariç süper olmuş ellerine sağlık. birde gözüme takıldı far ve gösterge ayar düğmesinin çerçevesi çok emanet durmuş. tam yerine oturmamış gibi. ama genel olarak harika olmuş.. :tamamdir
ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN HEPİMİZİ.

« Yanıtla #44 : 30 Nisan 2009, 15:08:55 »
elıne saglık guzel olmusteyp konusunda bende aynı fııkırdeyım abi

« Yanıtla #45 : 30 Nisan 2009, 20:28:24 »
devran teyb basima iş acti bayag bir elestiri aldim kimsede begenmedi bende begenmemistim taktik bir kere hafta sonu sökecegim

elıne saglık guzel olmusteyp konusunda bende aynı fııkırdeyım abi

« Yanıtla #46 : 02 Mayıs 2009, 10:27:40 »
Şu teyp resimlerini bi ben göremedim ya Bneim pc demi bir sorun var acaba hiç bir resim görünmüyo..:(
Dikkat ısırır !!!

« Yanıtla #47 : 02 Mayıs 2009, 11:26:44 »
Eyüp kardes resimleri göremiyorsan ben sana izah edeyim.
Araca RCD200 teyp taktırmıstım. Kaplamalar Orjinal teyb e göre yapildigi icin, orjinal teyb de ust teki raf kısmının cercevesi artıyor. Ben bu cerceveyi RCD200 ün CD sürücüsü ve alt tsularini ayıracak sekilde RCD200 ün üstüne yapistirdim. Bakınca iki teyp varmis gibi oldu benimde hosuma gitmedi. Bugun sökerim herhalde.

Şu teyp resimlerini bi ben göremedim ya Bneim pc demi bir sorun var acaba hiç bir resim görünmüyo..:(