Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Silecek kolundaki "Reset" düğmesi nedir???  (Okunma sayısı 14194 defa)

Silecek kolundaki "Reset" düğmesi nedir???
« : 06 Eylül 2007, 07:48:10 »
Selam,

Benim golf 1.8 de, silecek kolunun alt tarafında bir "Reset" düğmesi var. Ne işe yarar çözemedim. Arabada yağmur sensörü yok. Sadece fasılayı ayarlayan, silecek kolunun üzeride bir mekanizma var. Geçen gün kolun altındaki bu "reset" i gördüm. .Ne işe yaradığını anlayamadım... bilen varsa ltf paylaşsın... ???

Çevrimdışı AKBEY77

• 1.6 comfortline - sunroof-otomatik-
Ynt: Silecek kolundaki "Reset" düğmesi nedir???
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2007, 07:58:46 »
yol bilgisayarını uzun süre basarsan resetler. yani eski değerlerini siler.

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2007, 00:36:13 »
O reset düğmesine bi kere basarsan MFA 1  ve 2 arasında geçiş yapar.. Basılı tutarsanda o bölümdeki bütün bilgileri siler..

« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2007, 12:28:47 »
peki mfa1 mfa 2 ne demek bilen varmı arkadaslar

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2007, 13:11:58 »
yol bilgisayarındaki veriler arasında geçiş yapıyorr reset tuşu aynı zamanda da mfa 1 ve 2  deki bilgileri silebiliosun bunun özelligi ise kullanma klavuzunda da yazar ayrıca benim polo da da var normal şartlarda 2 saat lik kullanımda ki arabanın benzin yakışıı yapdıgı km ve ortalam hız gibi özellikleri toplamasıdır 2 sat sonrasında temizlenir o bilgiler dgerinde iseee sürekli artarak kalır... umarm yardımcı olmuşumdur...
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2007, 11:06:47 »
tesekkur ederim