Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ses sistemi kurmayı düşünüyorum yardım?  (Okunma sayısı 10449 defa)

ses sistemi kurmayı düşünüyorum yardım?
« : 03 Haziran 2008, 12:07:59 »
arakadaşlar yakın bı tarıhte golfume ses sistemi kurmayı düşüyorum fakat markalarda ve modellerde kararsızım

1-teyb olarak pioneer  DEH- P6050UB ve DEH- P3050UB  düşüyorum.
2-buna uygun olarak anfi subwoofer ve hoparlörlerden hangilerini önerirsiniz.marka ve model olarak yazarsanız çok sevinirim.

Ynt: ses sistemi kurmayı düşünüyorum yardım?
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2008, 12:27:44 »
 Tamamen maddiyat ve kulak zevki meselesi, piyasada üst seri ve ekonomik sınıf ürünler zaten bellidir genelde, bütçenize göre kendinize en uygun olanı seçmenizde yarar var... Anfi değerleri ve kolon değerlerini birbirine yakın tutmaya çalışırsanız en uygun sistemi oluşturursunuz...

Önerebileceğim ürünler, yukarıdan aşağı... Rockford Fosgate, Kicker, Alpine, Blaupunkt, Pioneer, JBL , Cadence, Hertz , Sierra .... vs...

Golf sahibi arkadaşalardanda varsa kendi sistemleri hakkındada bilgi edinebilirsin... Memnuniyet açısından...

« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2008, 13:28:22 »
fuLL pioneer diz derim ben memnunum.

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2008, 14:25:15 »
Tamamen maddiyat ve kulak zevki meselesi, piyasada üst seri ve ekonomik sınıf ürünler zaten bellidir genelde, bütçenize göre kendinize en uygun olanı seçmenizde yarar var... Anfi değerleri ve kolon değerlerini birbirine yakın tutmaya çalışırsanız en uygun sistemi oluşturursunuz...

Önerebileceğim ürünler, yukarıdan aşağı... Rockford Fosgate, Kicker, Alpine, Blaupunkt, Pioneer, JBL , Cadence, Hertz , Sierra .... vs...

Golf sahibi arkadaşalardanda varsa kendi sistemleri hakkındada bilgi edinebilirsin... Memnuniyet açısından...

ben bu birbirne uyum işlevlerini öğrenmek istiyorum.Alırız bişeyler bırbırıne uymaz tutturamayız dıye korkuyorum.benım amacım yuksek seste bıle bass sesını ve normal sesı kaliteli bir şekilde alabilmek.

« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2008, 03:05:32 »
ben bu birbirne uyum işlevlerini öğrenmek istiyorum.Alırız bişeyler bırbırıne uymaz tutturamayız dıye korkuyorum.benım amacım yuksek seste bıle bass sesını ve normal sesı kaliteli bir şekilde alabilmek.

Gerçekten sağlam bigi almak istiyorsanız size değier forum adresimi veriyim ordan bilgi edinebilirsiniz sıfır sistem kurma konusunda gerekli bilgiler var... Ben şimdi burda anlatmaya başlasam konunun sonu gelmez en iyisi siz kendiniz okuyup bilgi edinebilirsiniz...

http://www.caraudioturkey.com/main/

Aynı zamanda üst sekmeden forum kısmınada uye olup açılan konuları takip edebilirsiniz...Kolay gelsin... :tamamdir

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2008, 08:16:01 »
Burda bir ilan var eğer ilgilenirsen.
Benimle alakası yok :)

http://www.sahibinden.com/pioneer_deh-_6850WQQaXQQ8978497WQQpXQQdisplayitem

Ben de düşünüyorum önümüzdeki aylarda da ondan bakıyorum ufak ufak.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2008, 11:47:12 »
maddi durumun varsa 2 cift mbquart mid takımı 2 adet defcon 38 cm sub bıde orion amfı koy modelini simdi hatırlayamadımda bunları bı tek o kaldırır zaten :)bunları yap 10 numara ses sistemın olur.. :)

« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2008, 11:49:26 »
tabi belirtiyim bunun malıyetı kapasıtor kablolar kabın falan 3.500 lirayı buluyo..

« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2008, 12:48:54 »
maddi durumun varsa 2 cift mbquart mid takımı 2 adet defcon 38 cm sub bıde orion amfı koy modelini simdi hatırlayamadımda bunları bı tek o kaldırır zaten :)bunları yap 10 numara ses sistemın olur.. :)

Yani diyosun ki Oriondan başka anfi kaldıramaz... ??? Orion bayii falanmısın? Reklam gibi olmusta bunları bitek o kaldırır demen  ??? ::)

Bu arada Defcon dediğin markayı ilk defa duyuyorum, Ne malı acaba bu ürün merak ettim...
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2008, 12:50:28 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2008, 16:54:45 »
alakası yok arkadasım ne bayisi cok net ses istiyosan o amfı en ideali rms i cok guclu profesyonel bı anfı kullananlar cok memnun keske benımde bıtane olsa defconda cok kalıtelı ne malı oldugunu bılmıyorum amerıkandır belkı..

« Yanıtla #10 : 04 Haziran 2008, 20:04:40 »
arkadaşlar o kadar yüksek meblalarda bir set düzmek değil amacım maksimum 1000 ytl civarı birşeyler kurmak istiyorum ama tek istediğim bass sesini ve diğer sesi net temiz bi şekilde alabilmek sizden öğrenmek istediğim yukarıda teyb olarak düşündüğüm modeli yazdım.bunun yanında hangi anfiye hangi subwoofer ve hoparlör kullanacağım yardımlarınızı bekliyorum tşkler

« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2008, 13:07:40 »
Hakan kardeşim hangi şehirdesin bilmiyorum ama, 4 ay önce sattığım Golf IV 'ümün bagaj MDF si duruyor eğer istersen sana verebilirim, Ankarada sitelerde özel yaptırmıştım tırnakları bile var seste yapmıyor, üzeride siyah kumaşla kaplı, ama 4 adet oval kolon yeri kesik halde, eğer istersen sana hediye edeyim kardeşim..

« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2008, 13:27:59 »
sami eyvallah baba çok tşk ederim bu kibarlığın için.kardesım resımlerı varmı o mdf nın varsa bızahmet buraya ekleyebılırmısın bu arada ben k.maraştayım tekrar tşkler :D

« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2008, 16:37:48 »
Off baba nasıl göndereceğiz maraşa, fotoğraf yok ama çekmeye çalışırım kardeşim, okey