Gönderen Konu: SERVİS REZALETİ  (Okunma sayısı 30379 defa)

Çevrimdışı LF636 YENİDEN

• Profili Görüntüle
Ynt: SERVİS REZALETİ
« Yanıtla #28 : 30 Mart 2011, 18:29:22 »
o nasıl servismiş ya o ne rezalet öyle en kıytırık ustalar bile boyadan sonra arabayı temizletipte teslim ediyo.hem ustanın iyisi parça artırırmış.rezalet kardeşim rezalet.böyle adamların elinden servisliği alacaksın.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 30 Mart 2011, 18:33:40 »
Abi sen anlattukca sinirlerim
Hopluyo bu resmen adilikten baska birsey degil insanlar parayi yerdenmi topluyor o kadar para alip arabayi sana bu halde teslim edince ceplerine helal para mi girdigini saniyorlar bunlar , onceki msjlardada oldugu gibi gidin sirasiyla heryere sikayet edin hakkinizi arayin
ADK

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 30 Mart 2011, 22:00:13 »
Kardeş geçmiş olsun.ben de Sakaryalıyım otokur biraz sıkıntılı bir yer dediğin gibi.
ben de  babamın Vw Transporterla 2 sene evvel kaza yapmıştım.kırmızı ışıkta dururken alkollü lavuğun biri arkadan bana çarpmıştı.ben de çarpma şiddetiyle hemen önümde olan araca çarpmıştım.kasko olduğu için otokura götürmüştük.araçta çok bişey yoktu ama bizi de 4 ay civarı beklettiler.Bu arada maliyet 21000 tlydi.  :o Allahtan kasko vardı yoksa  yandıydım.  :D
biz de doğuş otoya şikayet ettik ama bir sonuç çıkmamıştı.
dediğin gibi it iti ısırmaz.  :t
« Son Düzenleme: 30 Mart 2011, 22:01:14 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 30 Mart 2011, 22:05:02 »
olayı yüksek makamlara doğru götürürse ısırır ısırır , ısırmak zorunda yoksa her müşteriye bunu yapsın kimse ses çıkarmasın bu mümkün değil bence elbet vardır bir yolu
ADK

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 31 Mart 2011, 11:53:43 »
sakaryalı arkadaşım size de geçmiş olsun sizde benim düştüğüm duruma düşmüşsünüz evet adamlar böyle işe ne yapacaksın ki bu arada dün bir hatalarını daha farkettim. güler misiniz ağlarmısınız bilmem aracın sol şoför kapısına boya attılar ya bunlar çıtalar var çıtaları yapıştırmışlar sol ön kapı çıtası ile sol arka kapı çıtası aşağılı yukarılı duruyor yarım santimlik bir şaşma var bunu dün farkettim bunu nasıl halledeceğim bilmiyorum kısacas ı baştan aşağı hatalar zinciri bir de servis daha iyiymiş kim diyorsa boş konuşur ben yaşadım işte gitmeyin servislere arkadaşlar hele hele otokura asla.........................
kerim_dikmen

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 31 Mart 2011, 11:54:41 »
KAPI ÇITALARININ YAMUKLUĞUNUN DA RESMİNİ ÇEKİP KOYACAĞIM BURAYA BAKARSINIZ
kerim_dikmen

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 31 Mart 2011, 12:11:09 »
hocam çok bahtsızmışsın bula bula sakarya otokuru bulmuşsun biz ordan sıfır jetta aldık
arkadaşa nerdeyse dayak yiyorduk benim öbür arkadaşta golf 6 var periyodik bakıma
istanbula gidiyor anlayın yani size çok geçmiş olsun
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı saykac

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 31 Mart 2011, 19:00:37 »
benimde başımadan buna benzer olay geçti iskenderun GÜMÜŞ e arıza tespiti için gittim 3 gün bekledim sonra aracı aldım servis bahcesinden çıkmadan iç aydınlatmalar döküldü tırnaklarını kırmışlar ayrıca hararet göstergesi arızalanmış geri geldiğimde sadece aydınlatmaları japonla yapıştırdılar gösterge içinde zaten arızalıydı dediler. bir bakın belki kablosu felan çıkmıştır dedim kaputu açmaktansa 1 saat beni ikna etmeye çalıştılar DOĞUŞ otoyu aradım şikayetçi oldum beni 2 gün sonra arayıp beni haksız çıkarıp arızaları ücreti karşılığında yapabileceklerini söylediler.

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 31 Mart 2011, 20:50:14 »
saykaç kardeş kader arkadaşım benim bu servisler hakkında hemen hemen herkesin bir sıkıntısı var anlaşılan. onun için yapmamız gereken şu dur buradan bu konuları yayarsak belki servislerin doğru dürüst iş yapmalarını sağlarız da başka mağdurlar olmaz arabasını seven servise gitmesin
kerim_dikmen

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 31 Mart 2011, 20:51:54 »
sakaryalı hemşerim böyle olacağını bilsem getirirmiydim ben arabamı seviyordum ama bu olaydan sonra buz gibisoğudum arabadan satmayı düşünüyorum şimdi
kerim_dikmen

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 31 Mart 2011, 22:50:51 »
şikayetvar.com a yazın, iletişime geçmek durumunda kalıyorlar.

geçmiş olsun

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 01 Nisan 2011, 05:14:12 »
valla büyük geçmiş olsun arkadaşım bu yazdıklarını hayretler içersinde okudum ve çok şaşırdım demek ki bu servisler tabi hepsi değil çoğu ş.... siz demekten kendimi alamıyorum. bu yazıya rastladığım ve için kendimi şanslı hissediyorum. çünki cumartesi günü bende sakarya' da ki otokur dan randevu almıştım aracın motor bakımını yaptırmak için ilk işim yarın o randevuyu iptal edecem daha önce den yine sakarya'da olan bir özel servise götürecen servisi aramadan önce o özel servisi aramıştım aralarında 200 Tl. oynuyordu bende servis olsun sağlam olsun deyip servisten randevu almayı tercih etmiştim ama görüyorum ki hiçççç servise falan gitmeye gerek yok ben arabamı sokakta bulmadım. Yaa  bu nasıl bir vurdum duymazlıktır servisi şikayet ediyorsun ama seninle ilgilenen yok varsa da sonuç yok bizler paraları yolda toplamıyoruz 3 kuruş fazla olsun adam gibi olsun deyip servisin kapısını çalıyoruz. gerçi ben Volkswagen servisine daha önce hiç gitmedim çünki arabamı 3 ay önce aldım gitseydim ilk olacaktı. yine söylüyorum iyiki bu yazdığın yazıyı okumuşum yoksa kızgibi arabayı bana kimbilir nasıl vereceklerdi.. tekrar çok büyük geçmiş olsun dileklerimle saygılar.

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 01 Nisan 2011, 12:00:12 »
Değerli dostlarım açmış olduğum konuya göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim
kerim_dikmen

Çevrimdışı hakkut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Nisan 2011, 13:32:00 »
valla büyük geçmiş olsun arkadaşım bu yazdıklarını hayretler içersinde okudum ve çok şaşırdım demek ki bu servisler tabi hepsi değil çoğu ş.... siz demekten kendimi alamıyorum. bu yazıya rastladığım ve için kendimi şanslı hissediyorum. çünki cumartesi günü bende sakarya' da ki otokur dan randevu almıştım aracın motor bakımını yaptırmak için ilk işim yarın o randevuyu iptal edecem daha önce den yine sakarya'da olan bir özel servise götürecen servisi aramadan önce o özel servisi aramıştım aralarında 200 Tl. oynuyordu bende servis olsun sağlam olsun deyip servisten randevu almayı tercih etmiştim ama görüyorum ki hiçççç servise falan gitmeye gerek yok ben arabamı sokakta bulmadım. Yaa  bu nasıl bir vurdum duymazlıktır servisi şikayet ediyorsun ama seninle ilgilenen yok varsa da sonuç yok bizler paraları yolda toplamıyoruz 3 kuruş fazla olsun adam gibi olsun deyip servisin kapısını çalıyoruz. gerçi ben Volkswagen servisine daha önce hiç gitmedim çünki arabamı 3 ay önce aldım gitseydim ilk olacaktı. yine söylüyorum iyiki bu yazdığın yazıyı okumuşum yoksa kızgibi arabayı bana kimbilir nasıl vereceklerdi.. tekrar çok büyük geçmiş olsun dileklerimle saygılar.

Randevunuzu iptal ederken kerim_dikmen'in maduriyetini sebep olarak gösterirsen iyi olur diye düşünüyorum.