Gönderen Konu: "service ins..." uyarısı ile cam sesi sorusu..  (Okunma sayısı 2621 defa)

Çevrimdışı JinIwus

• Profili Görüntüle
"service ins..." uyarısı ile cam sesi sorusu..
« : 10 Eylül 2012, 21:22:08 »
arkadaşlar ekranda yeni uyarı çıktı. "service ins.." bilmem ne diye devam ediyo. o ne uyarısı? ikinci sorum ise camları aşağı veya yukarı yaptığım da camdan ses geliyor. yani çıtaların içindeki süngerimsi şey ses yapıyo muhtemelen.. daha doğrusu bu sesi nasıl keserim.. camları indirdiğim de veya kaldırdığımda çok gıcırtı yapıyo anlayacağınız.. çözüm? teşekkürler

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: "service ins..." uyarısı ile cam sesi sorusu..
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2012, 09:59:01 »
arkadaşlar ekranda yeni uyarı çıktı. "service ins.." bilmem ne diye devam ediyo. o ne uyarısı? ikinci sorum ise camları aşağı veya yukarı yaptığım da camdan ses geliyor. yani çıtaların içindeki süngerimsi şey ses yapıyo muhtemelen.. daha doğrusu bu sesi nasıl keserim.. camları indirdiğim de veya kaldırdığımda çok gıcırtı yapıyo anlayacağınız.. çözüm? teşekkürler

service ins = bakım zamanın gelmiş

cam için de silikon sprey al ve fitilllere uygula tozlanmıstır
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı JinIwus

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2012, 18:22:01 »
service ins = bakım zamanın gelmiş

cam için de silikon sprey al ve fitilllere uygula tozlanmıstır
anladım teşekkür ederim. peki bakım zamanımın geldiğini belli bir zamana göre mi söylüyor? yoksa araçta bir kısım eksiklikleri tespit edip öyle mi uyarı veriyor?
« Son Düzenleme: 12 Eylül 2012, 18:47:47 Gönderen: JinIwus »

Çevrimdışı yakupcse

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2012, 08:23:50 »
anladım teşekkür ederim. peki bakım zamanımın geldiğini belli bir zamana göre mi söylüyor? yoksa araçta bir kısım eksiklikleri tespit edip öyle mi uyarı veriyor?

Benim bildiğim bir önceki bakımda usta şu kadar km sonra uyarı versin diye ayarlıyor o km ye ulaşınca uyarı vermeye başlıyor.Bu uyarıyı kendinde silebiliyorsun.

http://www.vwtr.net/forum/passat/service-in-3000-km-t12774.0.html