Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni üye(acil yardım)  (Okunma sayısı 8315 defa)

Ynt: Yeni üye(acil yardım)
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2008, 18:34:08 »
baskı balata diyorum başka da bişey demiyorum

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
« Yanıtla #15 : 01 Aralık 2008, 20:11:19 »
Kardes bence sen o aracı derhal elden cıkar  :tamamdir

ya ne demek şimdi bu anlamadım. Kardeş aracının bujilerini filtrelerini yağını suyunu baskısını balatasını neyi varsa bir servise sok. aynı sorun bende de wardı. hallettik. Sıkma canını olabilir böle durumlar.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #16 : 05 Aralık 2008, 13:55:52 »
selam arkadaşlar bende aranıza yeni girmiş bulunmaktayım ve bende uzun zamandır golf kullanıcısıydım ancak tanışmak bugüneyiş,benim herhangi bir sorunum yok sadece kaynaşmak ve yeni arkadaşlkıklar edinmek istiyoum..herkese iyi günler ve iyi bayramlar..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2008, 20:08:16 »
hoşgeldin aramıza.. İyi bayramlar.

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #18 : 10 Aralık 2008, 12:57:41 »
hoşbulduk bende herkese iyi bayramlar diliyorum,aranızda olmaktanda golf sahibi olmaktan da gurur duyuyorum  :) :sevgi:
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #19 : 10 Aralık 2008, 13:03:27 »
muzzy arkadaşım bu sorunlar benim bi arkadaşımın aracında da vardı,rampalarda aracının çekmediğini ve hızlanmadığını söylüyordu.. daha sonra yetkili servise götürdüğümüzde şanzuman dişlilerinden 1.vites ve 3.vites dişilisinin aşındığını ve değişmesi gerektiğini söylemişlerdi..değiştirdikten sonra sorun kalmadı,belki senin sorunun da bununla ilgilidir,umarım yardımcı olabilmişizdir..