Gönderen Konu: S.a Araniza Yeni KAtiLdim!!!  (Okunma sayısı 9529 defa)

Çevrimdışı DisCoNNeCT

• HAyati Ya Standart YaşarSin Yada ModifiyeLi!!!
    • Profili Görüntüle
Ynt: S.a Araniza Yeni KAtiLdim!!!
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2008, 18:45:40 »
tşk ederim arkadaşlar...
Hayatti Ya Standart YaŞarsin Yada ModifiyeLi......http://img87.imageshack.us/img87/6853/m5hireif3nq6dk0.gif

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Mart 2008, 21:11:50 »
a.s kardeş hoş geldin stoplar cok hoşuma gitti jant konusunda eralp abi haklı sivaslısın heralde sivasın neresindensin bende sivaslıyım :) ::)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Mart 2008, 21:56:09 »
herşeye ramen o bir golf :) aramıza hoş geldin kardeşim allah kazasız belasıs sürüşler nasip etsin... ama sanki jantlara bi iyilik bulsan daha mı hoş olur acep  ;)
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Mart 2008, 22:10:55 »
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin. Aslında jantlar o kadar da kötü durmuyor, onu kötü gösteren lastikler ve aracın yüksek olması.

Çevrimdışı adige46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Mart 2008, 23:37:30 »
a.s kardeş.hoş geldin sefa getirdin.allah kaza bela vermesin.arkadaşlar sizlerede bir çift sözüm olacak.bu ne şiddetle eleştiri anlayamadım.arkadaş selam vererek aramıza katılıyor sizlerse arabayı eleştiri moduna geçiyorsunuz.ikincisi zevkler tartışılmaz.dikkat ederseniz( örnek jantlar konusunda) türlü görüşler var.herkesin zevki aynı olacak diye birkaide yok bence.saygılar.tekrar hoşgeldin kardeş. :tamamdir

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Mart 2008, 01:00:38 »
a.s kardeş.hoş geldin sefa getirdin.allah kaza bela vermesin.arkadaşlar sizlerede bir çift sözüm olacak.bu ne şiddetle eleştiri anlayamadım.arkadaş selam vererek aramıza katılıyor sizlerse arabayı eleştiri moduna geçiyorsunuz.ikincisi zevkler tartışılmaz.dikkat ederseniz( örnek jantlar konusunda) türlü görüşler var.herkesin zevki aynı olacak diye birkaide yok bence.saygılar.tekrar hoşgeldin kardeş. :tamamdir
   kardeşim kızmana gerek yokki zaten burdaki amaç herkesin fikrini sorup öğrenmek mesela benim arabama baktıysan bi çok kişi negatif yorum yaptı ama ben neden öle diyonuz demedim çünkü eleştirilere açık olmamız gerekiyo..  bence alınmamamız gerekir..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı DisCoNNeCT

• HAyati Ya Standart YaşarSin Yada ModifiyeLi!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Haziran 2008, 10:38:35 »
arac satiLdi arkadaşlar bakalım ne alacagım 1998 model 21 mılyara satıldı sanırım Golf 2004 alacagım yıne ama tam  belı değiL golf ten vaz gecemıyorum belkı yenı kasası da olabılır ama Benzınlı
Hayatti Ya Standart YaŞarsin Yada ModifiyeLi......http://img87.imageshack.us/img87/6853/m5hireif3nq6dk0.gif