Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: radyo teyp yerine  (Okunma sayısı 24614 defa)

radyo teyp yerine
« : 22 Mart 2007, 22:45:25 »
temiz bi highlinenım var ama kaset calar olması bıraz canımı sıkıyor.kim artık kaset kullanıyorki. orjinal vw cd calar nereden bulabilirim. izmirde cıkma cd calar satan bi yer  warmı bildiginiz.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
Ynt: radyo teyp yerine
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2007, 22:58:10 »
orjinal olması şartmı onun yerine Pioneer, Sony, Alpine, JVC vs... mp3 çalar alabilirsin
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #2 : 24 Mart 2007, 06:05:26 »
orjineller gereskiz pahali oluyor....mesela gecen hyundai servisine sordum 200-300 ytl olarak tahmin etttigim orjinal cd-mp3 calar a 800 dediler...ki bu cd calar ne alpine pioneer ne de jvc kalitesindeler...

« Yanıtla #3 : 27 Mart 2007, 11:12:52 »
Selam,
Orijinal CD çalar Teyp üzerinden kullanılabiliyor, yanlız başına çalışmıyor, yani amfi olarak kullanacaksın teyp'i. Bir de teyp le bağlamak için bir arakablo aparatı var o olmazsa kullanamazsın, CD nin ışıkları da yanmaz. Orijinal tekli CD çalar şekil ve görünüm itibariyle çok güzel duruyor göğüste, ben görüntü ve sesten çok memnunum ama mp3 çalmıyor tabi, sadece orijinal CD çalıyor. Bulman biraz zor, serviste 1000 YTL ye yakın fiyat veriyorlar.

« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2007, 09:42:32 »
arkadaşım ben arabayı deyiştirdim polo dan golf'e geçişyaptım benimde ilk zamanlar canımı sıkan mevzu oydu ama transporter T5 in orjinal cdmp3 buldum ikinciel olarak 250ytl ye aldım arabayada çok avrupai bi konsol izlenimi verdi seside çok güzel ekranda mavi süper oldu rahatlıklada bulabilirsiniz topkapıda ben ordan aldım teyp in üstündeki boşyerde kapandı çok güzel oldu

Çevrimdışı SkY

« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2007, 21:45:46 »
sony yada pioneer ın gayet makul fiyatlı mp3 çalarlı modelleri var,onları tavsiye ederim..
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!

« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2007, 18:17:19 »
size şöyle bir öneri sunayım isterseniz.. Ben kendi aracımda ( Skoda Fabia) CD Changer soketine takılarak bu çıkışları aux çıkışına çeviren bir aparat kullanıyorum. Bununla teybe hafızalı mp3 player, ipod vb. cihazlar bağlanabiliyor. FM transmitter gibi ses kaybı da yaşamıyorsunuz. Teybinizi değişmeden böyle bir sistem kullanabilirsiniz...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2007, 18:26:12 »
size şöyle bir öneri sunayım isterseniz.. Ben kendi aracımda ( Skoda Fabia) CD Changer soketine takılarak bu çıkışları aux çıkışına çeviren bir aparat kullanıyorum. Bununla teybe hafızalı mp3 player, ipod vb. cihazlar bağlanabiliyor. FM transmitter gibi ses kaybı da yaşamıyorsunuz. Teybinizi değişmeden böyle bir sistem kullanabilirsiniz...
o da güzel bir öneri tanıdığım bir ahbabım öyle kullanıyor o da memnun

ama herkes bayağı bir öneride bulunmuş konuyu açan arkadaş yok meydanda :)
umarım okuyordur yazdıklarımızı :-[
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2007, 22:30:52 »
arkadaşım ben arabayı deyiştirdim polo dan golf'e geçişyaptım benimde ilk zamanlar canımı sıkan mevzu oydu ama transporter T5 in orjinal cdmp3 buldum ikinciel olarak 250ytl ye aldım arabayada çok avrupai bi konsol izlenimi verdi seside çok güzel ekranda mavi süper oldu rahatlıklada bulabilirsiniz topkapıda ben ordan aldım teyp in üstündeki boşyerde kapandı çok güzel oldu

topkapının neresinde bu yer gidip bi bakayım uyarsa bende alayım fiyatta iyiymiş code olayı yokmu o teyp lerde acaba ?

« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2007, 23:34:04 »
Bu harika bende bu tip bir uygulama istiyorum. Nereden bulunabilir bu cihaz. Biraz araştırma yaptım model numarası" RCD 200 MP3 VW Blaupunkt CD Radio" Arkadaşlar öneriniz varmıdır şuradan yada buradan bulunur diye ?

« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2007, 00:13:45 »
ben sony GT560 TAKDIRDIM gayet memnunum.

« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2007, 08:25:00 »
slm bende orijinal olarak beta marka teyp var. bende araştırdım fakat sony çok ama güzel fonkiyone teypleri var ara bağlantıları üzerinde sağlıyan özellikleri buletooth, usb gibi fiyatıda uygun yep yeni bir sony 500 ytl bende güzel

Çevrimdışı psh

« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2007, 16:02:36 »
bende 2002 golf var ve beta teybin üzrine cd changer düsünüyorum isatnbulda nereden bulabılırım ve atlama yapıyormu cd changerler?yardımcı olursanız sevınırım

« Yanıtla #13 : 19 Haziran 2007, 16:22:43 »
Bende C50 imi değiştirimeyi düşünüyorum,gusel bir blaupunkt mp3 veya Pioneer 4000 serisi veya yukarısı bişiy alıcam dur bakalım ne olucak daha karar veremedim,Blaupunkt gibisi yok ama bence.Teybi alınca montaj işlemlrini falan kendim yapıcagım için bir çalısma şeklinde koyabilirim anfi ıvır zıvırda baglanıcak cunku...(çok işim var...)