Gönderen Konu: park sensörü  (Okunma sayısı 4925 defa)

Çevrimdışı roninblack

• it is a good day to die...
    • Profili Görüntüle
park sensörü
« : 17 Eylül 2009, 16:30:01 »
Merhaba,

Arkadaşlar hepsi buradadan park sensörü alıcam. şu ledli ve sesli olan. 2000 golf arabam var. orjinalliği bozulurmu acaba.taktıran varmı sonradan park sensörü. Taktıran varsa arka tampondaki siyah şeridemi yoksa boyalı kısımamı taktırayım? Önerilerinizi bekliyorum.
it is a good day to die...

Çevrimdışı ADEM252

• Profili Görüntüle
Ynt: park sensörü
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2009, 18:47:12 »
Merhaba arkadaşım.Bende 2003 golf pasific var.Ve sizin dediğiniz arkadaki siyah şerit olan yer, bende siyah değil arabanın tampon rengiyle boyalı.Arka park sensörü o şeride taktıdım.Çok memnunum.Çok kullanışlı.Zaten sensörler siyah renk oluyor ve usta sensörleride arabanın renginde boyadı.Ama ben özel servisten aldım ve yine onlara taktırdım.Tam hatırlayamıyorum ama sanırım 130 tl verdim.Bence siyah şerite taktır.Hem ozaman sensörlerin  boyanmasına da gerek yok.

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2009, 18:48:36 »
Merhaba arkadaşım.Bende 2003 golf pasific var.Ve sizin dediğiniz arkadaki siyah şerit olan yer, bende siyah değil arabanın tampon rengiyle boyalı.Arka park sensörü o şeride taktıdım.Çok memnunum.Çok kullanışlı.Zaten sensörler siyah renk oluyor ve usta sensörleride arabanın renginde boyadı.Ama ben özel servisten aldım ve yine onlara taktırdım.Tam hatırlayamıyorum ama sanırım 130 tl verdim.Bence siyah şerite taktır.Hem ozaman sensörlerin  boyanmasına da gerek yok.
   dediğiniz gibi yapılmış bir örnek resimleri ile sitede olacaktı.

Çevrimdışı ADEM252

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2009, 19:36:51 »
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2009, 19:37:44 Gönderen: ADEM252 »