Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: PLASTİK AKSAMDAN GELEN SİNİR BOZUCU SESLER  (Okunma sayısı 29652 defa)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
Ynt: PLASTİK AKSAMDAN GELEN SİNİR BOZUCU SESLER
« Yanıtla #28 : 23 Aralık 2008, 09:23:58 »
torpidonun sol üst,airbaglarin de sol tarafından gelen sinir bozucu bir ses var,bugün torpidoyu ve elime ne geçerse sökeceğim bi bakacağım,cumartesi günü çok zeki!!! bi ustanın yanına gittim de bütün göğüsü sökelim bi bakalım dedi,ben de yok kalsın, dedim ama kendim yapacağım bu işi..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

« Yanıtla #29 : 30 Aralık 2008, 15:51:43 »
evet arkadaşlar,bugün şöyle detaylıca tekrar direksiyon ve civarını inceledim oradan gelen tıkırtı için ve sonunda buldum...direksiyonun aşağı yukarı ve derinlik hareketi yapabilmesi için bi mekanizma var,direksiyonun altında,kaput açma kolu gibi,hani onu açınca direksiyon aşağı yukarı hareket eder hale geliyo...hah işte,tam o kolun üzerinde,aşağı eğilip baktığınızda göreceğiniz birbirine yakın iki siyah vida var...o vidalardan biri gevşemiş meğer!hemen sıktım tabi ve akabinde test sürüşü,bingo...sonunda bi sesi daha kestim ve yeni golf kadar olamasada, bi nebze daha sessizleştirdim aracımı...yani sözün özü aynı sesten muzdarip arkadaşlar,bide o vidaları kontrol edebilir... :D

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
« Yanıtla #30 : 30 Aralık 2008, 19:13:58 »
bu yeni golfü çok methediyolar denildiği kadar sessizmi acaba? MK-IV gibi efsane olmaya aday bir model...

« Yanıtla #31 : 30 Aralık 2008, 22:22:32 »
Benim ön küllükden ses geliyor ya hemde epey bi ses geliyor

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #32 : 30 Aralık 2008, 23:24:12 »
Okan küllüğün üst kapağı iki parça.
yani kapağın ters yüzündede bir parça var ve ikisi arasında ses yapmasın diye süngerimsi bişey var.
onu değiştirdinmi senin sorunun çözülür.

« Yanıtla #33 : 02 Ocak 2009, 19:49:20 »
merhaba arkadaşlar bende arnıza yeni katıldım iyiki böyle bi site var.Meğer arbamla ilgili çoğu şeyi bilmiyormuşum.Bende de 1999 comfort var benimde göstergelerin bulunduğu yerden sinir bozucu gıcırtılar geliyor bazen .Tavsiyesi olan varmı.

« Yanıtla #34 : 06 Ocak 2009, 09:22:45 »
Merhabalar

Sürücü koltuğundan gelen sesi 50 ytl gibi bir ücrete çözüyorlar.Benim de ses problemim vardı bir yere kadar dedim deli etti beni gittim yaptırdım.20 tl işçilik gerisi parça tuttu...

« Yanıtla #35 : 06 Ocak 2009, 09:25:01 »
Direksiyondan gelen ses mafsaldan geliyordur büyük ihtimalle.Çünkü aynı ses bende de var.Söktürdüm baktırdım.Parça baya pahalı olduğun için aynı şekil devam ediyorum