Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: PARÇA FİYATI  (Okunma sayısı 7303 defa)

PARÇA FİYATI
« : 04 Temmuz 2008, 04:08:43 »
Merhaba abiler ben golf almayı düşünüyorum gercektende cok guzel arabalar ama bazı terettutlerim var parçaları ne durumda fiyatlar yüksek mi bazı arkadaslar ile konustugumda parçaları cok pahalı diyorlar ben pek oyle oldugnu düşünmüyorum ama yinede ben siz abilerime sormayı tercih ettim kararsız kalmak gercektende kötü birsey

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
Ynt: PARÇA FİYATI
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2008, 11:45:46 »
evet belki aşırı pahalı parçaları olabilir ama genel olarak konuşursak kesinlikle parça fiyatları makul.
kolay kolay arıza çıkaran araçlar değildir. önemli olan aldığınız aracın temiz olması ve iyi bir ustaya sahip olmak.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2008, 11:32:11 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2008, 12:25:06 »
Evet dogru diyorsun temiz golf arastırıyorum kesemızede uygun olursa almayı dusunuyorum bu siteyide gercektende cok begendim cok dogru bir iş yapılıyor.

« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2008, 15:34:49 »
kardeş sen dinleme milletin lafını  parçası pahalı olabilir doğrudur ama merak etme kolay kolay seni yarı yolda bırakmaz  :tamamdir

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2008, 17:47:02 »
parçaları pahalıda olsa değer arkadaşım sen bakma millete arkadaşların dediği gibi kesinlikle pişman olmazsın...
Mk3 gti

« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2008, 09:20:13 »
arkadaşım bu keyif alacağın başka bir araba yok birazcık pahallı geliyor bazen  ama dikkatli olupta tutumlu olursan çok rahatsız ettimiyor masrafı ki çoğu yapacağın masraf diğerleri ile aynı bakım, amortisör ,yay, falan bunlar hepsi ile aynı gerisi nasip ama yinede değiyor

« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2008, 20:00:07 »
99 golf 4 17.000 ytl ye aldım 1 hafta sonra 19.000 ytl teklif ettiler satmadım.umarım bu sana fikrinde yardımcı olur

« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2008, 11:22:47 »
Parçalar biraz pahalı olabilir ama kolay kolay arıza vermez .Mesela benim bordway ım vardı 3 yıl içinde tam 6 kere merkezi kilit motoru değiştim yani aynı hesaba geliyo anlayacağın
Büyük imza...

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2008, 13:23:39 »
Bir de üstüne sürüş keyfi var ki tartışılmaz.
 :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
« Yanıtla #9 : 19 Ağustos 2008, 23:24:59 »
arkadşaım bnde aynı senin düşüncedenyim su an ama öğrebeildigim kadr bu sitden arkadaşlar ve tanıgım golf sahibi arkadslar temiz bir golfün olduktan sonra sende aracına düzgün bakarsan arkadaşımını dedgigi gibi sanada sürüş keyfi almak kalıyor geriye bütün arçalar pahalı yerlil araba 3kere sanayiye giderdibinş. alırsan golfle bi kere öteki türlü masraf acmakta sana kalmış aracaına nasıl bakarsan yani.

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
« Yanıtla #10 : 19 Ağustos 2008, 23:32:08 »
sunuda söyleyim arkadasım ban da diyorlarki golf yada başka bi avrupa araba al en ufak masrafı 500 ytl yağ bakımı bile okadarı buluyor dediler bende bi golf kullanan arkadsımdan öğrendim bunu arcaın baskı balata setini 350 ytlye degiştirmiş işçilik hariç yani sağlam bi usta gerekli sanayide bu gibi durumlarda