Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: otomatık şanzuman yardım ACİLLL..!  (Okunma sayısı 2989 defa)

otomatık şanzuman yardım ACİLLL..!
« : 16 Eylül 2014, 01:52:36 »
arkadaşlar oncelıkle herkese s.a   2000 model golf 4 alıcam comfort modelı sanrufflu fln muzık tesisatı fln var bayaa fazlaa ekstra artıları olan bır arac yalnız otomatık şanzuman bana sıkıntı cıkarırmı vıtes gecıslerı hıc hosuma gıtmedı aracın almadımda daha cok fazla yakarmı artısı eksısı nedır otomatık kullanıcılar bı yardımcı olursa sevınırm bu arada aracın tavanında vernık var bel altı boyalı 2 parcadada degışen var

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
Ynt: otomatık şanzuman yardım ACİLLL..!
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2014, 09:08:46 »
Vites geçişleri hiç hoşuma gitmediyse haliyle şanzımn sıkıntılıdır. Masraf çıkartır. Sahibi de o yüzden zaten satıyordur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2014, 11:54:51 »
arkadaşlar oncelıkle herkese s.a   2000 model golf 4 alıcam comfort modelı sanrufflu fln muzık tesisatı fln var bayaa fazlaa ekstra artıları olan bır arac yalnız otomatık şanzuman bana sıkıntı cıkarırmı vıtes gecıslerı hıc hosuma gıtmedı aracın almadımda daha cok fazla yakarmı artısı eksısı nedır otomatık kullanıcılar bı yardımcı olursa sevınırm bu arada aracın tavanında vernık var bel altı boyalı 2 parcadada degışen var
birak oldugu gibi kalsın yanasma zatn bi araba içine sinmediyse sakın alma soguk soguk söve söve binersin. bide degişen varmıs cok oynanmıs bir aracdan bahsediyorsun gibi geldi
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2014, 03:04:37 »
aracı aldım ve cok pışmanııım bu ıyı derş olduuu bı dahaa keşınlıkleee ıcıne şınmeyen bı araç almıcaaaammm

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2014, 10:09:46 »
Geçmiş olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2014, 11:11:25 »
yalnıs anlamada simdi gülüyorum bak sana okadar dedik ama.
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2014, 12:15:47 »
aracı aldım ve cok pışmanııım bu ıyı derş olduuu bı dahaa keşınlıkleee ıcıne şınmeyen bı araç almıcaaaammm
hayırlısı olsun senın o sıkıntıları yaşayacagın varmıs..her ınsan araba alırken hata yapabılıyor.bundan sonrada sıze bır tecrube olur

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2014, 18:39:42 »

Abicim boşuna canını sıkma. İyi bir VW servisi ya da otomatik şanzıman servisi bul. Şanzıman yağını ve filtresini kontrol ettir. Gerekliyse değiştirsinler yağı ve filtreleri. Sonra bir şanzıman adaptasyonu yapsınlar. Hatta boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyonu da yapılsın. Bilgisayara bağlanıp sensör arızası var mıdır bakılsın. Bunlar yapıldıktan sonra sorun büyük ihtimalle çözülecektir. :tamamdir
CRAFTER TDI 163 ps