Gönderen Konu: otomatik şanzıman vites geçişi  (Okunma sayısı 28498 defa)

Çevrimdışı cezakiller

• Profili Görüntüle
Ynt: otomatik şanzıman vites geçişi
« Yanıtla #28 : 14 Ağustos 2012, 10:48:29 »
arkadaslar benim de aracim 99 model golf 4  ilk sahibiyim  ve bu vites konusunda hiç bir sıkıntım olmadı allaha şükür şimdi aracim 124 bin de ve halen ilk günki gbi  herşeyi şimdi şanzumanla ilgili tavsiyelerimi söyleyeyim  otomatik şanzuman ole zırt pırt açılmaz ztn actırsanda anlayan usta cok az  valla cok beter masraf çıkar   ole otomatık şanzumanlar bildiğiniz uzere yağ basıncı ile çalişiyor  yılar geçtikce bu yag ister istemez inceliyor  yavas yavs sıcaklıktan dolayı özelli gini kaybediyor demek istedigim siz o yaği degiştirince şanzumanın içindeki seloneidler valfler yılların verdigi yaşlanmalar la eskiyor sizde için yep yeni yağ koyunca şanzumandaki basınclar artıyor ve şanzumana çok büyük hasarlar verior  yani otomatik şanzuman bozulmadan actirmayın actırcaksanızda  çok ii usta bulun  hepiniz saolun :)

Çevrimdışı Jack4eva

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 16 Ağustos 2012, 03:43:10 »
Arkadaşlar bu sorunu uzun süre yaşadım ve dün çok şükür son buldu.. >:D
arabanın şanzıman yağı değişmez diyenlere itibar etmemek gerektiğini öğrendim. :t
şanzıman yağı ve bogaz kelebeğini temizletin çok pahalı bi işlem değil araba sorunsuz tık diye vites geçişi yapıyor şu anda ankarada isteyen olursa ustama da yönlendirebilirim saygılar selamlar  :sevgi: :D
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı yamyamin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 16 Ağustos 2012, 14:23:26 »
Arkadaşlar bu sorunu uzun süre yaşadım ve dün çok şükür son buldu.. >:D
arabanın şanzıman yağı değişmez diyenlere itibar etmemek gerektiğini öğrendim. :t
şanzıman yağı ve bogaz kelebeğini temizletin çok pahalı bi işlem değil araba sorunsuz tık diye vites geçişi yapıyor şu anda ankarada isteyen olursa ustama da yönlendirebilirim saygılar selamlar  :sevgi: :D

Güle güle kullan sadece 2 işlem mi yaptırdın acaba otomatik şanzıman yağı + boğaz kelebeği.. Bende de yapılması gereken bi işlem adres alabilirsem giderim inşaalah.. Ücret olarak ne kadar tuttu hepsi acaba ?

Çevrimdışı Jack4eva

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 18 Ağustos 2012, 06:22:03 »
Güle güle kullan sadece 2 işlem mi yaptırdın acaba otomatik şanzıman yağı + boğaz kelebeği.. Bende de yapılması gereken bi işlem adres alabilirsem giderim inşaalah.. Ücret olarak ne kadar tuttu hepsi acaba ?
yanında bi kaç ek bakımla birlikte 240 lira para verdim ama değdi verdiğim paraya. arabam arkadan sanki biri çekiyormuş gibi vites geçerken can veriyodu şimdi o kadar rahat ki hissetmiyorum bile vites geçişini.
 A City'nin ordaki erciyes sanayi sitesinde gitmek istersen numarayıda yazarım
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı yamyamin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 18 Ağustos 2012, 11:50:31 »
yanında bi kaç ek bakımla birlikte 240 lira para verdim ama değdi verdiğim paraya. arabam arkadan sanki biri çekiyormuş gibi vites geçerken can veriyodu şimdi o kadar rahat ki hissetmiyorum bile vites geçişini.
 A City'nin ordaki erciyes sanayi sitesinde gitmek istersen numarayıda yazarım

Numarayı ve adresi alabilirsem sevinirim.. İyi bayramlarr..