Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ön teker bilyesi  (Okunma sayısı 7077 defa)

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
Ön teker bilyesi
« : 06 Eylül 2008, 23:24:55 »
Bundan 2yıl önce ön tekerden uğultu geliyordu bilyayı degıstirdik cin malı idare eder dediler 20 ytl takarken akis kafasını yalama
ettiler usta bu oldumu dedim bir sey olamaz dedi..Yazın yine ses yaptı bir kere daha degitrdiler olmadi gittim bir bilya daha aldim takdılar 1400 km sonra virajlarda cıtcıt ses gelmeye basladi . Ustaya göturdum  Akiskafası degişeçek dedi iyi . Aldık geldik
forya degişeçek dedi vura vura foryayi bozmuşlar iyi maliyet toplam 500 ytl servisegitseydim bilya 74 ustalik 30 =105 buyur
hangisi ucuz 20 ytl kazamak için sanayide her yalan var her seyi kendileri biliyor.foryayi 160 ytl dediler iservise sordum 70 ytl kazık yediğinami yanarsın.Bence servis den şaşmayaçaksın ustan iyiise parcayı servis denalacaksin.Servis uzak biraz eriniyorum ama sonucta ilkokul mezunu adama 30 000ytl arabayi veriyorsun çekiçle.....anlarsınya
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ

Ynt: Ön teker bilyesi
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2008, 23:58:39 »
Geçmiş olsun abilerimin dedikleri gibi eger iyi bir ustan yoksa servise gitmek en mantıklısı.