Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: benim arabanın jantı nasıl ve hangi jant daha iyi olur..?  (Okunma sayısı 14001 defa)

Ynt: benim arabanın jantı nasıl ve hangi jant daha iyi olur..?
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2008, 15:37:56 »
eyvallah birolcum;)yay konusunu biliyorum aslında koyucaktım şu anki haline bile ama yay çok sertleştiriyo arabayı biraz rahatsız oluyo biliyosun:)orjinal yaylardan biraz kestirmeyi düşünüyorum araba biraz daha otursun

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2008, 15:52:36 »
orjinal yayları keserek oturtmaya oturtursun ama dedim ya çok yumuşaklar ve farfetmeden bir çukura düştüğünde çamurluğu kopartırsın. zaten jantların büyük olunca orjinal ebatlarındaki jantların konforu yaşatamazlar sana. sert yay takarsanda illaki holama zıplama olacak rahatsız edecek seni ama çamurluğu ve lastikleri parçalamaktansa spor yay takmak bana daha mantıklı gb geldi. ama yinede bu yay kesme işini yapacaksan işinin ehli birine yaptır, bunu kesmeyi deneyen arkadaşlar durumu daha ii anlatır sanırım araştırmadan kesmemeni tavsiye ederim   :tamamdir

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #16 : 03 Mart 2008, 19:00:19 »
yay kesmek kadar tehlikeli bişiy yoq arkadaşlar.yay kesilince butun özelliği gider.kesilirken oluşan ısıdan dolayı

« Yanıtla #17 : 03 Mart 2008, 19:48:06 »
tolga seninde aklında olsun baba..ben arabanın üstündeki jantları daha güzel ve değişik 18 bi jantla değiştirmek istiyorum..çıkarsa haber verirsen mutlu edersin bnii..yay kesme konusundada haklısın hiç girmicem o işlere zaten vazgeçtim:)eyvallah;)