Gönderen Konu: Ne değerli arabalarınız varmış??  (Okunma sayısı 20237 defa)

Çevrimdışı isumerli

• ibrahim
    • Profili Görüntüle
Ne değerli arabalarınız varmış??
« : 09 Temmuz 2012, 14:16:06 »
Öncelikle tüm forum arkadaşlarıma selam vererek başlamak istiyorum. Başlığıma bakıp ne olur bana kızmayın. Yaklaşık 1 sene önce forumunuzla tanışdım aylarca golf 4 aradım ve buladım. Opel aldım. 1 senedir biniyorum çok şükür problemim yok. Fakat içimde uhte kalan golf 4 hayranlığı, tutkusu bitmedi. Zannımca binmeden de bitmeyecek.

Golf 4 aramaktan sıkıldım istediğim kriterlerdeki golf 4 ler 23-25 milyar para istiyolarlar. Çok fazla 2000-2001 model arabaya o para vermeye kıyamıyorum. Öbür yandan binmek istiyorum. Bu iş bu tutku nereye kadar sürer bu işin sonu ne olur vallahi bende kestiremiyorum.

Tüm forum arkadaşlarımıza golf 4 leriyle kazasız belasız cezasız günler dilerim. Bir GÜN BANADA NASİP ETSİN YARABBİM :))) AMİİİİNNNNN

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ynt: Ne değerli arabalarınız varmış??
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2012, 14:23:27 »
Aminnn.
23-25 bin TL'ye kıy ama alacağın zaman.
Çünkü ucuz etin yahnisi yavan olur diye boşuna dememişler.
1-2 fazla olsun, bakımlı olsun  ;)

Golf'ün yeri ayrı  :sevgi: :sevgi:
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2012, 14:24:37 »
amin !  bir gün inaşallah sizinde golf 4unuz olur ve oldugunda ne kadar değerli bir araç olduğunu anlayacaksınız :)   :tamamdir

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2012, 15:32:13 »
golf4 insana ferrari kullanıyormuş hissi veriyor ayrı bir hava var araçta ne hikmetse  :)

Çevrimdışı vredd

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2012, 16:25:28 »
umarım siz de en kısa zamanda gönlünüzden geçen golf 4 e sahip olursunuz

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2012, 16:46:26 »
23 Bin verdip kullandık dan sonra bu paraya değdiğini anlayacaksın.

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2012, 19:41:36 »
para  verdigine değiyor  :D satarken ayrı dert satsam mı satmasam mı diyorsun  ::) bu duygulardayım, anlatılmaz yaşanır :sevgi:

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2012, 20:55:44 »
ben satsam şimdi 23 e falan satarım hadi üstünü 30 a tamalarım ne alabilirim tek kapı harici daha kaliteli daha konforlu ? hiçbişey...35-36 ya Golf 6 yada A3 bulabılırım bunun temizliğinde o kadar farkada şu an değeceğini düşünmüyorum  uzun bir süre daha Golf 4  :tamamdir

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Temmuz 2012, 21:36:25 »
şimdi arkadaşlar beni taşlayacak ama peşin peşin yazayım ben.  ;D
avrupada murat 124 niyetine biniyorlar golf4lere.  türkiyede neden bilmem değerli böyle. bir de eski kasa corollalar. aman allahım.
 93 corolla adam 20 bin lira yazmış. "efffsaane kasaa". ulen gerizekalı ne efsane kasası, 20 yaşında araç. corollaymış....

golf 4  en donanımlısından en donanımsızına kadar bindim. belki 5 çeşit golf sürdüm, hiçbirinde de ferrari kullanıyormuş hissine kapılmadım. hepsi de 140 dan sonra kendini kaybediyor, çok yakıyor, geç hızlanıyor, keyfini üst devirlerde veriyor.

ha şuna katılıyorum. 99-2005 bandında en şık araç golf 4. güncel bir kasası var. hala  modern duruyor. modifiyeye musait, ve dünyanın en çok satan araçlarından biri.  baazı donanımları şimdiki araçlarda dahi yok. sürüş keyfi ise güncel araçların bazıların da üstün. mesela 2010 era mı 99 golf mü? tabi ki 99 golf

ama bence abartmamak lazım. nihayetinde araç çünkü. demir yığını.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #9 : 09 Temmuz 2012, 21:46:49 »
şimdi arkadaşlar beni taşlayacak ama peşin peşin yazayım ben.  ;D
avrupada murat 124 niyetine biniyorlar golf4lere.  türkiyede neden bilmem değerli böyle. bir de eski kasa corollalar. aman allahım.
 93 corolla adam 20 bin lira yazmış. "efffsaane kasaa". ulen gerizekalı ne efsane kasası, 20 yaşında araç. corollaymış....

golf 4  en donanımlısından en donanımsızına kadar bindim. belki 5 çeşit golf sürdüm, hiçbirinde de ferrari kullanıyormuş hissine kapılmadım. hepsi de 140 dan sonra kendini kaybediyor, çok yakıyor, geç hızlanıyor, keyfini üst devirlerde veriyor.

ha şuna katılıyorum. 99-2005 bandında en şık araç golf 4. güncel bir kasası var. hala  modern duruyor. modifiyeye musait, ve dünyanın en çok satan araçlarından biri.  baazı donanımları şimdiki araçlarda dahi yok. sürüş keyfi ise güncel araçların bazıların da üstün. mesela 2010 era mı 99 golf mü? tabi ki 99 golf

ama bence abartmamak lazım. nihayetinde araç çünkü. demir yığını.

demir yığını olarak görüyosanız zaten boşuna yazmışsuın onca şeyi bugün mk1 30 yaşındadır efsanamidir evet efsanadir.. efsane diyende geri zekalı falan değildir hindistan ineği demiyoruz tapmıyoruzda haşa konu yaşında başında değil bu iş keyif işidir yoksa herkes biliyor arabanın neyden yapıldıgını..

140 tan sonra kendini kaybediyor derken sanırım fabia ya biniyorsunuz Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ;)
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2012, 21:47:16 Gönderen: rene »

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Temmuz 2012, 21:57:19 »
demir yığını olarak görüyosanız zaten boşuna yazmışsuın onca şeyi bugün mk1 30 yaşındadır efsanamidir evet efsanadir.. efsane diyende geri zekalı falan değildir hindistan ineği demiyoruz tapmıyoruzda haşa konu yaşında başında değil bu iş keyif işidir yoksa herkes biliyor arabanın neyden yapıldıgını..

140 tan sonra kendini kaybediyor derken sanırım fabia ya biniyorsunuz Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ;)

Katılıyorum.. +1

Ayrıca 140 dan sonra kendini kaybediyor dediğin araç zaten bakımlı ve güzel araç değildir.

Çevrimdışı totemshark

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Temmuz 2012, 22:08:25 »
Olaya sadece bir araba olarak bakarsanız hiçbir zaman bu arkadaşların neden arabalarına tutkuyla bağlı olduklarını anlayamazsınız. Ben herkes adına konuşmadan kendi düşüncelerimi anlatacağım. Eğer amacım daha yeni bir araca binmek olsaydı aracıma bakımları hariç harcadığım 10.000 lirayı üzerine koyup farklı bir araç alabilirdim. Ama benim hala hayran olduğum bir araç golf 4. Dizaynı beni kendine çekiyor. İşime yada farklı bir yere giderken hala arabama binmek için sabırsızlanıyorum ve onunla herhangi bir yere gitmekten büyük keyif alıyorum. Kadranı, iç dizaynı, arabamın önüne baktığımda sanki yüzü varmış gibi bakan farları. Benim için golf 4 sadece bir demir yığını değil. Ve yolda her gördüğüm golf 4'e mutlaka bakıyorum. Her gördüğüm golf 4 sahibine otomatik olarak bir sempati besliyorum. Ne kadar düşünürsem düşüneyim hala onun yerine farklı bir araba almayı düşünmüyorum. Elbet birgün farklı bir arabayada bineceğim ama umarım elimde imkanlarım olurda golf 4'ümü satmadan buna sahip olurum. Çünkü onu satmayı hiç istemiyorum  :sevgi: :sevgi: :sevgi:
I :sevgi: my Golf 4

Çevrimdışı GolfIV46

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 09 Temmuz 2012, 23:00:03 »
Golf... Anlatılmaz yaşanır. Golf sevenlerin ortak noktası şu; arabamızı sevmememiz. 99 undan 2003-2004 üne kadar...

Çevrimdışı blackboyss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2012, 00:04:10 »
140 dan sonra kendini dağıtmaz zevk verir dağıtan araç hırpalanmıl ve sahibi tarafından bakım bakım diye ççığlık atıyordur  >:(