Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kilometre saati tablası sorunu yardımlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 15996 defa)

Ynt: kilometre saati tablası sorunu yardımlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #28 : 25 Ağustos 2008, 12:42:39 »
Almanyada arkadaşın varsa www.ebay.de adresinden sipariş verebilirsin.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #29 : 25 Ağustos 2008, 14:07:17 »
Koray ilk sayfada verdiğin link için teşekkürler. daha öncede incelemiştim o siteyi ama hep modifiye olarak ne yapmışlar resimlere bakıp geçmiştim. dün baya bir inceledim teknik anlamda baya bir bilgi edindim, gerçekten çok faydalı. hatta bazı bölümleri türkçeye çevirip bizim siteye ekleyim dedim ama o kadar çok şey varki hangisini çevirip ekleyim şaşırdım.

Km saati konusuna gelince yetkili servisten yardım almakta fayda var. benim o sitede okuduğum kadarıyla al istediğin kadranı tak şeklinde olmuyor sanırım araç ile uyumlu olup olmayacağı konusunda yetkili servise danışıp bilgi almak daha doğru olur. sonuçta yetkili servis bu işlerde hepimizden daha fazla bilgi sahibi, elbet bir yol gösterirler.
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2008, 00:26:26 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #30 : 25 Ağustos 2008, 14:11:25 »
Ne demek.
Ben o sitenin bayaa bi altını üstüne getirdim.
Nasıl 1.6 motor çıkarılır da yerine V6 takılır onu bile okudum :D

Yeni tabla aldıktan sonra onu kodlamak gerekiyor, onu da servisler yapabiliyor diye biliyorum.
İyi araştırmak lazım. Yurtdışından getirtiğin tablayı burda biz sadece kendi sattıklarımızı kodluyor diye geri çevirebilirler.
Yapacak adam bulmak gerek.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #31 : 25 Ağustos 2008, 14:23:22 »
valla yetkili servis geri çevirir mi bilemem.
ama en azından ordaki bir ustayla veya yetkiliyle konuşursan bu konuda ne yapman konusunda olur veya olmaz diye bir yol gösterir.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #33 : 25 Ağustos 2008, 15:35:03 »
krom çerçeveler hiç yakışmıyor orjinal kadranın üstüne, bilmiyorum belkide bana öyle geliyor.
ama kadran tabloları güzelmiş bak. ama sorun onu burda kime taktıracaz, ibrelerin falan sökülmesi gerekiyor sanırım, adam göstergeleri falan bozup elimize verirse baya bir işimiz var diyede düşünmüyor değilim.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2008, 17:48:33 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #34 : 25 Ağustos 2008, 17:56:44 »
arkadaş nemli olan arkasındaki entegre ile birlikte verililip verilmediğiymiş bazılarında bu olmadan satıyorlar o olmaz ise hiç bir işe yaramıyor çünkü bozulan yer orası imiş.
ben krom için orjinallerini beyendim ayrı olarak alıpta takmak kafama yatmıyor

« Yanıtla #35 : 04 Ekim 2008, 09:21:05 »
slm arkadaşlar böyle bir şey buldum işime yararmı

http://cgi.ebay.de/VW-BORA-GOLF-IV-4-FIS-MFA-TACHO-NAVI-MFD-MCD-BENZINER_W0QQitemZ350104724387QQcmdZViewItem?hash=item350104724387&_trkparms=72%3A1228%7C39%3A1%7C66%3A4%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

birde bir şey soracağım aracım otomatik fakat alm otomatik kilometre saatinde  bilgisayar ekranın altında vitesler için ayrı bir ekran var bende ise ekranın içinde krmızı yazı karekteri ile ekranın kendisinde alm normal yani onların otomatiklerinde gibi olmayanlardan alsam benim arabama taktığımda ekranda vitesleri görebilirmiyim size aşagida örnek koydum alm otomatik kilometre saati için

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=220228513355