Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MOTORSILK  (Okunma sayısı 4813 defa)

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
MOTORSILK
« : 01 Mayıs 2008, 11:45:53 »
slm arkadaşlar aracımın yağını değiştireceğim tabi bildiğiniz gibi 99 golf IV bu motor yağı katkı maddeleri var adı MOTORSILK hiç kullanan var mı tavsiye edermisiniz?

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
Ynt: MOTORSILK
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2008, 12:53:28 »
Ne işe yarıyormuş? Hiç haberim yok valla benim  ??? Ben değiştirirken bilgiğimiz castrol magnatec koydum..

« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2008, 19:53:47 »
slm arkadaşlar aracımın yağını değiştireceğim tabi bildiğiniz gibi 99 golf IV bu motor yağı katkı maddeleri var adı MOTORSILK hiç kullanan var mı tavsiye edermisiniz?
Aman Arkadasim sakin kullanma.Bosuna Para verirsin hic bir ise yaramaz,belkide Motora zararida olabilir.
Eger iyi bir yag kullanirsan Mobil 1 veya Castrol´ dan 0W40 veya 5W40 lardan yeter.
(*****)

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2008, 15:05:54 »
Aman Arkadasim sakin kullanma.Bosuna Para verirsin hic bir ise yaramaz,belkide Motora zararida olabilir.
Eger iyi bir yag kullanirsan Mobil 1 veya Castrol´ dan 0W40 veya 5W40 lardan yeter.
          aynen katılıyorum arkadaşım. zaten yağ üreticileri de özellikle vurgulamışlar, uyarı yazıları koymuşlar katkı maddeleri kullanmayın diye. ayrıca golflerde castrol süper formula veya 0W40 bir yağ kullanılması vw tarafından önerilmiş :tamamdir

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2008, 17:52:09 »
valla ben 96 polomda kullandım bir zararını görmediğim gibi aracın çekişinde artış oldu buna paralel yakıtıda düştü bence kullanmadan yorum yapmak çok mantıklı değil motor silk şuan piyasadaki en iyi bor katkısı ve öyle aman aman pahalıda değil 2 sene önce motora koydum üstüne 3 sefer yağ değiştirdim yağ nerdeyse ilk günkü gibiydi servislerde zararlı olarak lanse ediliyor ama işin aslı motor arızası çıkarmadığında servislerin işine gelmiyor.:D :D

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2008, 10:37:00 »
OZMO sana katılıyorum bende geçen sene opel aracımda kullandım süper manyak bir olaydı kullanacağım teşekkürler ilginize
 :tamamdir