Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Motor yatak sardı  (Okunma sayısı 23332 defa)

Motor yatak sardı
« : 08 Mayıs 2008, 20:48:00 »
S.a arkadaşlar 99 comf. golfüm var ve motor yatak sardı bilgileriniz ve önerililerinize ihtiyacım var.
Öncelikle olayı kısaca özetleyim.Arabanın karterini taşa vurdum karter delindi ve yaklaşık yarım saat sonra farkettim ve buna rağmen arabayı yaklaşık 5 km kullandım sonra motor sesi değişince stop ettim ve çekici çağırdım sanayiye çektim arabayı.Bana sanayide söylenen motorun yatak sardığı ve krankın yatağının kırıldığı eğer krank taşlanırsa maliyet 1250 1500 civarlarında eğer taşlanmaz değişirse maliyet 2000 2250 civarlarında tutucak.Bu krank denilen şeyin sıfırını bulmam mümkün değilmiş temin edebileceğim bir yer varmı yan sanayisine 700 ytl dediler.ben bunu temin edebilirsem gerisi pek önem değil sekmen karter falan yani yardımcı olursanız memnun olurum.saygılar.

Ynt: Motor yatak sardı
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2008, 20:50:01 »
krank mili değil mi?bulunur kardeşim hurdacılarda vardır 0 ı yoksa.

« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2008, 20:59:34 »
ben çalışıyorum dükkandan pek çıkma şansım olmuyor malum eğer bildiğiniz bi hurdacı adresi varsa ankara bolu düzce zonguldak bi gün gidip alma şansım olur çünkü ben taşlanma değilde hurda bi arabadan çıkan tamir görmemiş bi krank istiyorum.arabayıda alalı 1 ay kadar oldu aldığım günün ertesi günü çamurluğa sürttüler ve bu olay oldu.Olanlardan sonra değiştirmeyi düşünüyorum ama vwden memnun kaldım 2004 golf düşünüyorum.tşkler.

« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2008, 21:08:59 »
sitede yazıo hurdacı servis ve tamirci adresleri :)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2008, 23:02:53 »
Geçmiş olsun diyelim :(

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2008, 23:12:02 »
öncelikle geçmiş olsun üzüldüm vallahi..  ankaradaysan ostimdeki hurdacılardan kesinlikle temin edebilirsin..  ankarada önereceğim özel serwisde var..
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı dişçi_ilker

• ....GLeAKaN....
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2008, 23:49:29 »
bilader geçmiş olsun... :-[
aldanma masum gülüşüme,bi bakmışsın kitlemişim dönüşüne:)))

« Yanıtla #7 : 08 Mayıs 2008, 23:54:31 »
Ankara Yıldız Sanayii  oto hurdacılarında vardır mutlaka. Yıldız Sanayii-Ostim . Bi de İvedik var. Mutlaka bulursun.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2008, 00:03:16 »
geçmiş olsun kardeşim. golf 4ün karteri hepimizi korkutuyor. koruması olmadığı gibi birde karter kapağının alümünyum olması böyle çabuk delinmesine sebep oluyor.

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2008, 00:57:03 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2008, 00:15:47 »
yan sanayı dedıklerı krankın markası ne?
bunu ogrenıp yazarsan o markaya gorede bı yorum yapabılırım

« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2008, 08:05:59 »
geçmiş olsun kardeşim istanbulda oto2000 diyorlardı arkadaşlar internetten bir bak bakalım belki vardı web sayfası

« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2008, 08:07:25 »
http://www.oto2000.net/
evet bu da net adresi bir bak ve konuş arkadaşlar burası hakkında olumlu yorumlar yapmışlardı
tekrar geçmiş olsun

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #12 : 09 Mayıs 2008, 09:51:59 »
http://www.oto2000.net/
evet bu da net adresi bir bak ve konuş arkadaşlar burası hakkında olumlu yorumlar yapmışlardı
tekrar geçmiş olsun

:tamamdir

kaskodan alma imkanında yok değil mi olay basına geldigi gibi bi tutanak yapsaydın iyi olurdu vurdugun halde devam edince kaskodan alamazsınz galiba oguz daha ii sini bilir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
« Yanıtla #13 : 09 Mayıs 2008, 10:34:21 »
geçmiş olsun arkadaş gerçekten zor bir durum ama Allah korusun tüm golf sürücülerinin böyle bir riski var diğer araçlara göre bu yüzden hep dikkatli olmalıyız  :tamamdir