Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhaba Arkadaşlar  (Okunma sayısı 7033 defa)

Merhaba Arkadaşlar
« : 09 Eylül 2008, 23:20:44 »
Tüm Golf IV kullanıcılarına selamlar.Siteye yeni üye oldum.Bugün yarın Golf almak üzereyim.Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Yarın Kdaıköy bölgesinde bir golf bakmaya gidicem.Mavi renkte.110.000 km de.Sizce sonraki yıllarıda düşünerekten Mavi renk alınırmı? Aracın nerelerine dikkat etmem gerekiyor.Daha önce baktıklarımın sol şoför kapısındaki kol tutacağı soyulmuştu.Bu Golfün kronik sorunumu? Artık bir Golf almak istiyorum çok sıkıldım araştırmaktan.Acil yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Ynt: Merhaba Arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2008, 08:06:31 »
evet evet evet malesef o ve şöför kapı kilitinin swich yanı kapının açıldığında alltaki kırmızı ışık far açık uyarı sinyali falan çok çabuk bozulan konuları bunları dikkate alma ama motoru dinle ve devir saatini kontrol et hareketli olmasın rolantide  birde hararetine bir bak kesinlikle 90 da sabit kalması gerekir. birde abs devreye sokacak gibi frenleme yap ki onuda bir dene hayırlısı olsun bunlara baktıktan sonra servis ve diğişimlerini kotrol et sorun yok sike çok keyif alırsın

« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2008, 10:04:38 »
aynı sorun hepsınde var kapıdakı sorun ama oda duzeelıyo aracı mavı alman guzel olur benım aracımda mavı cok dıkkat cekıcı mavı rengın yakıstıgı ender araclardan arabayı bence yetkılı servıse sok derım bı bılgısayara baglasınlar zaferın dedığı gıbı devır saatı onemlı debrıyajına bak nerde kavrıyo sonra bıterse 350 ytl yakın masraf acar ama bunları cokta onemseme sonucta golf sahıbı olucaksın yanı kral olucaksın :)

« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2008, 10:52:14 »
teşekkür ederim ilginize, bugün Göztepede bir servide götürmeyi düşünüyorum.Arkadaşaımın tavsiyesi ile o servise götürücem.umarım araçta sorun yoktur ve alırım.19.000 ytl istiyor sahibi.18.000 e verse süper olacak ama bakalım hayırlısı.

« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2008, 11:32:51 »
Aracın model ve km si kaç? vw grubunda direksiyon simidi ve vites körüğü güneşten çabuk yıpranan yerler, bunlara dikkat etsen iyi olur. Bir de dergilerde golf4 kronik problemi olarak cam motoru bozulmaları sık olur  diyo..

« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2008, 12:39:58 »
2001 model sunrooflu 110000km de

« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2008, 09:40:30 »
Bildiğiniz gibi aracın kullanıcısı yani kullanılma şekli çok önemli, benim aracım da 2001 1,6 comf  107000 km de, 2 gün önce bizim gibi otomobile meraklı ve bilgili bir arkadaşım kullandı, konforundan, sessizliğinden,  yol tutuşundan çok etkilendi, tabi benim aracımın bakımlı olmasından bu, haldır huldur kullanılan bir sürü golf var. Eğer önceki kullanıcılarını tanıyosanız problem yok ama rasgele alacaksanız masraf çıkarır size bu km deki bir araç.

« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2008, 02:12:36 »
Ben sunu dusunuyorum 2 el alınan bir arac masraf cıkarır mutlaka satan kısı kesınlıkle al kardesim hepsini yaptırdım al bin güle güle demiyecek 110 bin km  fazlada bir km yapmıs bir arac degil hayırlısı olsun umarım gönlünde yatan golfune ulasırsın hayırlısı ile...

« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2008, 02:17:14 »
Aramıza Hoşgeldin, umarım gönlüne göre bir araç sahibi olursun...

« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2008, 22:45:12 »
valla arkadaşlar servise gösteremeden anlaşamadık aracın sahibi ile.Sıkıldım araba bakmaktan.ne zaman bir Golf alıcam merak ediyorum lütfen yardım edin bana yaaaa offf offff:(

« Yanıtla #10 : 14 Eylül 2008, 12:03:56 »
satıyım benim arabayı sana golf v geçicem bari yabancıya gitmesin :)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #11 : 14 Eylül 2008, 12:06:23 »
Golf V'e mi ???
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #12 : 14 Eylül 2008, 12:45:45 »
Golf altıda yakında yollarda arkadaslar sizce fiyatlar düşermi golf 4 lerin

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2008, 13:11:25 »
Golf V'in düşer de IV sanmıyorum.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)