Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SERVİS REZALETİ  (Okunma sayısı 30290 defa)

Ynt: SERVİS REZALETİ
« Yanıtla #56 : 05 Nisan 2011, 18:53:45 »
Merhabalar,
ben kıbrısta görev yapan bir TSK personeliyim. 2001 Model VW POLO 1.4 16V COMFORTLİNE bir aracım var. aracımı iki ay önce aldım,  adapazarına bırakıp tekrar kıbrıs a döndüm. 23 nisan günü Adapazarı na geliyorum. aracımın bakımını yaptırmak istiyorum. ilk aklıma gelen yetkili servis ( otokur )
 oldu ama orası hakkında hiç de iyi şeyler söylenmemiş. aracın bakımını  Yükselgfb' nin tavsiyesini dikkate alarak Kılıçoğlu na yaptırmak istiyorum. yalnız fiyatları konusunda endişeliyim.  aracımın;
1.yağ                           2.yağ filtresi   
3. hava filtresi             4. polen filtresi   
5.benzin filtresi            6. bujiler
7.hararet müşiri           8. fren balataları
9. boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyonu

bu bakımlarını yaptırmak istiyorum. fiyatlar hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim.
Bilseydi eğer Mecnun, VOLKSWAGEN sevgisini;

Sever miydi o vakit, Leyla zillisini?

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
« Yanıtla #57 : 06 Nisan 2011, 09:25:08 »
metahan bey benim araç golf4 sizin aracınız polo fiyat konusunda nekadar değişir bilmiyorum sizin yaptıracak olduklarınızı ben 3 gün önce adapazarında yaptırdım özel servise isterseniz benim gittiğim yerin telefonunu vereyim orayada bir tel den fiyat danışın işçilik olarak ben memnun kaldım çengel oto modoren sanayide şahsın ismi cevdet tel: 0533 244 04 64 saygılar

« Yanıtla #58 : 09 Nisan 2011, 22:26:12 »
fatih bey iletiniz için çok teşekkür ederim, mesai yoğunluğu nedeniyle nete girememiştim, tel nu ve ismi not aldım, kendisiyle görüşüp bi fiyat danışacağım. saygılar...

Çevrimdışı buyukvardar

• Golf 4 Bir Tutkudur Vaz Geçemezsin
« Yanıtla #59 : 10 Nisan 2011, 12:37:51 »
ne demek önemli değil maksat birbirimize yardımcı olabilmek.

« Yanıtla #60 : 10 Nisan 2011, 13:35:50 »
Almanya en etkili fikir..Diğeride aracının camına yaşadılarını kısa özetle yazıp yapıştır ve işlek bi caddeye park et ertesi gün gazetelere çıkınca akılları başlarına hemen gelir görürsün:)
Öncelikle geçmiş olsun yasal çerçevede ara tabiki kaymakamlık tüketici hakları v.s.Sonrada cama yazıyı yapıştırıp işlek caddede videosunu çekin.Fox tv'de sabah programı var fatih portakal diye oaraya gönderin bu ilginç haberi kaçırmazlar. >:D >:D :bekleriz:
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #61 : 10 Nisan 2011, 17:37:06 »
Öncelikle geçmiş olsun yasal çerçevede ara tabiki kaymakamlık tüketici hakları v.s.Sonrada cama yazıyı yapıştırıp işlek caddede videosunu çekin.Fox tv'de sabah programı var fatih portakal diye oaraya gönderin bu ilginç haberi kaçırmazlar. >:D >:D :bekleriz:
katiliyorum :tamamdir
ADK

« Yanıtla #62 : 12 Nisan 2011, 23:32:50 »
fatih bey tekrar teşekkür ederim tavsiye ettiğiniz kişi ile telefonda konuştum, kendisi yardımcı olabileceğini söyledi gayet de ilgili davrandı, hatta bi de spoiler mi taktırsam diyorum aklıma bi de bu takıldı, bakarsınız hepsi aynı yerden olur. saygılar

« Yanıtla #63 : 26 Nisan 2011, 21:06:34 »
merhabalar, sonunda TÜRKİYE ye geldim ve adapazarı KILIÇOĞLU OTO ya bakım için gittim;
1. castrol magnatec yağ
2. yağ filtresi
3. hava filtresi
4. benzin filtresi
5. termostat
6. termostat kapağı
7. boğaz kelebeği temizliği ve adaptasyonu
 + işçilik: 225 tl verdim.
işçiliklerini  çok beğendim. her parçayı hem sökerken hem takarken göstere göstere ve anlata anlata yaptılar işi, bilgi vermekten de çekinmiyorlar, şanzıman yağı kontrol edildi, bujiler temizlendi, tavsiye için teşekkürler, tavsiye olunur...

« Yanıtla #64 : 27 Nisan 2011, 23:48:33 »
Syn Kerim_DİKMEN, Size tavsiyem Almanya'ya mesaj yazın.Almanya'dan  Doğuş'a ulaşıyorlar.Doğuş sizi arayacaktır.Almanca yazmanıza gerek yok.Ben Türkçe olarak yazmıştım.Doğuş beni 1 ay arayla 2 kez aradı.Mail adres:  [email protected]

Türkiye'de olduğunuzu yazın.Servisin hangi şehirde  olduğunu, özellikle de irtibat telefonunuzu yazmayı unutmayın.Doğuş'un çok ilgilenmediğini de yazın.Sizi arayacaklardır.
Arkadaşlar!  Servis ve Doğuş hk.şikayetleriniz varsa Almanya'ya mesaj atın.Hakkımızı arayalım.

Not:Almanca olarak yazabiiyorsanız,aynı mesajda  hem Almanca hem de Türkçe olarak yazınız.Muhtemelen yazdığınız mesajın aynısını Doğuş'a da gönderiyorlardır.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 01:12:45 Gönderen: ADEM252 »

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #65 : 28 Nisan 2011, 00:49:13 »
Syn Kerim_DİKMEN, Size tavsiyem Almanya'ya mesaj yazın.Almanya'dan  Doğuş'a ulaşıyorlar.Doğuş sizi arayacaktır.Almanca yazmanıza gerek yok.Ben Türkçe olarak yazmıştım.Doğuş beni 1 ay arayla 2 kez aradı.Mail adres:  [email protected]

Türkiye'de olduğunuzu yazın.Doğuş'un çok ilgilenmediğini de yazın.Sizi arayacaklardır.
Arkadaşlar!  Servis ve Doğuş hk.şikayetleriniz varsa Almanya'ya mesaj atın.Hakkımızı arayalım.

:tamamdir

« Yanıtla #66 : 04 Mayıs 2011, 09:49:10 »
Arkadaşım mesajı daha yeni gördüm ve sinirden tüylerim diken diken oldu...
benim de aracım şu an ankara eskihisar servisinde ve umarım yaşadıkların gibi bir sorunla karşılaşmam. ben de kaza sonrası aracımın kasko şirketine özellikle eskihisar servisine çekilmesinde ısrarcı omuştum, servis güvenilir olur diye. umarım senin yaşadıkların sadece otokarla alakalıdır ???
Ayrıca bu tarz yaşananlara bir son verilebilmesi açısından hepimizin bu konuyu her ortamda çevremizdekilere anlatmamız lazım. internet ortamlarında bunu yaymalıyız ki başta doğuş olmak üzere herkes kendisine bir çeki düzen versin.
bugün itibari ile tüm VW kullanıcı arkadaşlarıma doğuş ve otokarın yaşattığı bu rezilliği anlatacağım.
sana da bir tavsiyem: doğuşa bu int sayfasının bir linkini göndermelisin ki VW kullanıcılarının bir araya geldiği bu polatformda herkesin bu konuda ne düşündüğünü görsünler...