Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: lasitkleri parlatın  (Okunma sayısı 17559 defa)

Ynt: lasitkleri parlatın
« Yanıtla #28 : 27 Ekim 2008, 15:06:34 »
mehmet abi bunu kullandıkdan sonra görecegiz ama bence catlama vs kesınlıkle oluyordur cunki kış lastıkleri ile yaz lastikleri hammaddesi cok farklı gecen lastık almak için bir kaç yere ugramıstım pırellinin teknik uzman bir abi ile karsılastım adam 1960 dan bu yana bu işi yapıyormusdu emekli olmus epey bilgi verdi lastiklere bildigimiz ayçicek yag sürüyorlarmıs bildigimiz halı deseni iç kesimde bulunuyormus cok seyler anlattı 1 saat adamla muhabbet ettik

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #29 : 27 Ekim 2008, 18:01:38 »
arkadaşlar ben tarihi geçmiş asitli içecekleri alıp sürüyorum bayağı etkili oluyor diğer plastik aksamlar içinse würth marka bir malzeme onu kullanıyorum çok iyi oluyor.... 8)

« Yanıtla #30 : 27 Ekim 2008, 21:07:37 »
ayakkbı boyası kullanabilrisiniz kesinlikle çatlatmaz ve çok parlak ;)

« Yanıtla #31 : 28 Ekim 2008, 15:25:57 »
mehmet abi bunu kullandıkdan sonra görecegiz ama bence catlama vs kesınlıkle oluyordur cunki kış lastıkleri ile yaz lastikleri hammaddesi cok farklı gecen lastık almak için bir kaç yere ugramıstım pırellinin teknik uzman bir abi ile karsılastım adam 1960 dan bu yana bu işi yapıyormusdu emekli olmus epey bilgi verdi lastiklere bildigimiz ayçicek yag sürüyorlarmıs bildigimiz halı deseni iç kesimde bulunuyormus cok seyler anlattı 1 saat adamla muhabbet ettik

hocam bu ay çiçek yağı olayını ve o kişinin tavsiyelerini anlatabilirmisiniz?

« Yanıtla #32 : 28 Ekim 2008, 16:18:38 »
hocam bu ay çiçek yağı olayını ve o kişinin tavsiyelerini anlatabilirmisiniz?

Aklımda kalanları anlatayım tabiki dediklerinden ilk basta geleni kış lastiklerini nisan ayından itibaren kullanmayın dedi malzemeleri farklı oldugundan dolayı cok daha cabuk bir erime yapar dedi bir lastik ömrü 40.000 km imiş 40.000 km den sonra kullanılması sakıncalı dedi yanılmıyorsam tıger adında bir lastık gosterdı mıchelin e aitmiş yugoslavyada yapılıyormus fiyatıda uygun felan dedi bunlar reklam kokan hareketler :) bende lastıge baktım pek anlamam ama anladıgım kadarıyla güzel bir lastige benziyordu lastiklerinde ya iç kesmine yada dış kesmine bildigimiz ayçicek yagını sürüyorlarmıs ama tam aklımda kalmadı.

« Yanıtla #33 : 05 Kasım 2008, 00:00:52 »
arkadaslar aycicekyagını surdum hicbir işe yaramadı..tek cozum : pepsi-kola  :tamamdir

« Yanıtla #34 : 05 Kasım 2008, 10:27:36 »
arkadaslar aycicekyagını surdum hicbir işe yaramadı..tek cozum : pepsi-kola  :tamamdir

Sorx dostum ben belki tam belirtmedim ama ayçiçek yagını lastigin yapımında kullanılan bir malzeme sonradan dış yüzüne felan yada iç kesmine sürmüyoruz

« Yanıtla #35 : 06 Kasım 2008, 23:35:49 »
fosilci dostum aycicek yagı hakkındakı yazdıgım sana degildi zaten..daha once forumda aycicek yagını surunce işe yaradıgını soyleyen arklara soyledim.. ???

« Yanıtla #36 : 07 Kasım 2008, 10:56:30 »
fosilci dostum aycicek yagı hakkındakı yazdıgım sana degildi zaten..daha once forumda aycicek yagını surunce işe yaradıgını soyleyen arklara soyledim.. ???

tamam ben onları okumadım ;)

« Yanıtla #37 : 27 Kasım 2008, 22:10:59 »
arkadaslar kola delmesin lastikleri ben parlatıcı kullnıyorum çokta güzel oluyo çatlak yok
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
« Yanıtla #38 : 29 Kasım 2008, 01:02:59 »
arap sabunu sürmeyin lastiğin yanak kısmını belli bi süre sonra çatlatıo.bauhaus ta carpex in silikon lastik spreyi var onu kullanın yada meguars ın lastik cilasını

« Yanıtla #39 : 12 Nisan 2009, 18:55:00 »
O lastikleri parlatan yıkamacıların kullandığı sıvı silikondan başka bir şey değil ,ayakkabı boyasıda fena değil ama asiti kaçmış kolada mantıklı geldi...UNUTMAYIN ARACINIZIN İYİ GÖRÜNMESİ İYİ TEMİZLENMİŞ CAMLAR VE LASTİKLERDİR...Tabiki aracı içi dışı iyi temizlendikten sonra.. :tamamdir
Golf kullanmak ayrıcalıktır...