Gönderen Konu: klima çalışmıyor:( klima çalışınca öndeki fanlar çalışmıyor  (Okunma sayısı 24368 defa)

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
öndeki fanlardan hangisinin sağdaki mi sol daki mi çalışıyor. fan motoru bozuksa kaç tl ye değiştirilir.
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
merhaba klima famları çalışmıyorsa çalışmamasının sebebleri o kadar basit değil..önce klima sisteminin komple kontrol edilmesi gerekir gaz seviyessinden,,,, gaz basınç müşürüne tüm sistemin kontrolü gerekli......
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
ben geçen sene değiştim fan motoru 120 tl.
en başta sigortaya bakmalısın.
şöför kapısı yanında.
sonra klima müşürüne baktırmalıısn.
sonra gaz.
sonra klima kapasitörüne.
son çare kompresör
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
geçen sene gaz doldurttum kullandım sonrasında arabanın normal radyatörünü değiştirttim onla alakalı olabilir mi ki?
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
radyatör bağlantısı düzgün yapılmamış ve gaz kaçağı olabilir.
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
aynı sorun bende vardı az önce o sorunu tesadüf eseri kendim çözdüm. ustaya gidecektim randevusunu almıştım arkadaşın biri az aç kaputu bir biz bakalım dediler o sırada akü kapağını kaldırdık akü kapağının altında küçükbir sigorta kutusu var o kutunun kapağını açtım üç tane sigorta vardı onları yerinden söküq taktım kılima çalışmaya başladı kulağına küpe olsun belki de ondandır.
kerim_dikmen

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
fanların ikiside çalışmıyorsa ve kılima motoru da dönmüyorsa kesinlikle aküdeki sigortalardan boşuna para harcama
kerim_dikmen

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
evet yukarıdada belirttiğim gibi önce sigortalardan başlanmalı.
kerim hocam size sigorta demişmiydim ben?
[/font]

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
samet kardeş sigorta demediniz ama ona yakın tesbitleriniz olmuştu. ama sizlerin bilgileri sayesinde önce sizlere soruyorum sonra ustaya gidiyorum. kısacası ustaya hemen yamulmayalım arkadaşlar
kerim_dikmen

Çevrimdışı nesquik

• Profili Görüntüle
kesinlikle. özellikle bu mevsimler klimacıların av mevsimi..
zaten oto klimacıların kapısında yazıyor av sezonu açılmıştır diye :D :D :D :D :D :D
[/font]

Çevrimdışı alplion

• Profili Görüntüle
öneriler için teşekkürler:) yarın ilk işim siğorta kontrolü

Çevrimdışı nail_22

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf IV
bende klimayı açtığım  zaman fan çalışmıyor.. fan motoruna tıkladığım zaman dönmeye başlıyor .. nedenini bilen varmıdır varsa cevabınızı bekliyorum :)

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
nail kardeş ben çözümü yazdım hemde aynı yerde dikkatli oku bulacaksın sorunu akünün üzerindeki sigortalarını değiştir temizlet eğer olmazsa fanlara giden müşürleri sök tak temizle sıkıca tak çalışırı
kerim_dikmen

Çevrimdışı nail_22

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf IV
kerim kardeş dediğin herşeyi yaptım yine olmadı...sonra bi abimiz var elektrikçi ona gösterdim bozzulmuş dedi internetten buldum FEBİ GOLF4 98-04 FAN MOTORU BÜYÜK ORJ. NO:1J0 959 455F   olurmu ... cevap bekliyorum...