Gönderen Konu: Kış Lastiği Tavsiye  (Okunma sayısı 4655 defa)

Çevrimdışı golf_vw

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV 2001 Comfortline
Kış Lastiği Tavsiye
« : 22 Aralık 2015, 16:02:02 »
Merhaba arkadaşlar kış lastiklerim eskidi aracıma kış lastiği almayı düşünüyorum. Kullanıp memnun oldugunuz kış lastiği markaları nelerdir sizce hangi marka kış lastiği almalıyım önerilerileriniz için şimdiden teşekkürler
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2015, 16:02:12 Gönderen: golf_vw »

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Ynt: Kış Lastiği Tavsiye
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2015, 21:18:27 »
Ben de kış lastiği alacağım michelin ya da good year düşünüyorum. Michelin in cross climate ini alabilirim hem yazlık hem kışlık olarak geçiyor, kışın onları kullanıp yazın pilot sportlara devam ederim. Bugün bi passat cc de good year effecial grip lastikleri gördüm; onlardan baya memnunmuş taktıranlar.

Çevrimdışı mstfozkn1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2015, 23:38:09 »
Merhaba arkadaşlar kış lastiklerim eskidi aracıma kış lastiği almayı düşünüyorum. Kullanıp memnun oldugunuz kış lastiği markaları nelerdir sizce hangi marka kış lastiği almalıyım önerilerileriniz için şimdiden teşekkürler
Kış lastiginde tek marka tanırım NOKİAN isim bilindik değil ama buz uzerinde dünya üzerindeki hız rekoru bu lastikte ben alırken çok on yargılı yaklaştım satan adam bana en iyi bildiğin lastiği soyle dedi mışhlen dedim getirdi betona tepesinden bastır çevir dedi bastırdım donuyor lassa verdi bastırdım çevirdim dönüyor en son nokian verdi bastırdım 3 kişi çektik milim oynamadı aldım 2 sene kullandım satarken de alan adama sıfır gibi verdim erciyeste on tampona kar surterek zincirsiz 80-90 km hiz yapıyırdum fiyat olarak ta lassadan biraz ucuz du kesinlikle alın kullanın isterseniz netten araştırın yazlık lastıkten de az ses çıkarıyor

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #3 : 23 Aralık 2015, 00:35:53 »
Nokian wrd3 kullaniyorum ben bu dene aldim v desenli buzda ozellikle fren yaparken araba saga sola oynamiyor. Ses konusunda cok sessiz diyemem ama cok seslide degil micheln alpin kullandim 2 yil ondanda memnundum ozellikle buzda cok iyi performansi vardi.

Çevrimdışı Uğur İNCE

• 2004 Pasific
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4 2004 Pasific
« Yanıtla #4 : 23 Aralık 2015, 13:09:09 »
ben gecen hafta kumho 150tl  91v  aldım tavsiye ederim frenleme super ıslak zemınde bile abs devreye girmiyor.kayma yok
Yetişemiyosan El Salla

Çevrimdışı MurdeR

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2016, 19:10:15 »
nokian kesinlikle micheln alpin vardı geçen sene nokian ın yanına bile yaklaşamaz araba bildiğin kaymıyor o derece bariz fark var

Çevrimdışı golf_vw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2016, 02:43:48 »
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar benimde araştırdıgım kadarıyla nokian iyi bir kış lastiği nokian konusunda karar verdim gibi duruyor.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2016, 02:44:04 Gönderen: golf_vw »

Çevrimdışı mc_exrem

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: G0LF MK IV 2bin1 1,6 SR Lpg White
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2016, 02:50:50 »
ben continental kullanıyorum. Kışlık lastik test sonuçlarına bakarsan farkı görürsün
Ekrem KILIÇER

Çevrimdışı golf_vw

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2016, 02:55:35 »
tabiki nokiandan daha iyi lastik olabilir ama fiyat-performans uyumu olarak nokian daha çok tercih ediliyor gibi.