Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kasko Önerileri  (Okunma sayısı 19361 defa)

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
Ynt: Kasko Önerileri
« Yanıtla #28 : 17 Eylül 2009, 09:41:57 »
herkeze günaydın kardeşlerim :)) yardımcı olmak isterim ihtiyacı olan varsa... kendim sigortacıyım bilen biliyor zaten bu sitede üye olan mudilerim de var :D :D :D bünyemiz de ANKARA SİGORTA , ANADOLU SİGORTA , RAY SİGORTA VE ERGO İSVİÇRE SGORTADAN A ACENTELİĞİMİZ vardır arzu edenlere kasko ev işyeri vs.vs.vs. bu sigorta konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...  :melek: herkeze hayırlı işler dilerim :)
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

Çevrimdışı concrete

• 1.4 16v
« Yanıtla #29 : 17 Eylül 2009, 09:46:16 »
Valla arkadaslar dün gece aracın kasko ücretini hesaplattım.

Aracım 1998 1.6 Golf Comfortline

Anadolu Sigorta Peşin: 1265 Taksitli: 1327 YTL
Eureko Sigorta Peşin: 957 Taksitli: 1058 YTL
Güneş Sigorta Peşin: 1075 Taksitli: 1157 YTL
HDI Sigorta Peşin: 1268 Taksitli: 1332 YTL
Başak Groupama Sigorta Peşin: 1063 Taksitli: 1107

Tabi bunlar acentelerde değişiklik gösterebiliyor. Eğer sizlerden yaptıran warsa bizimle paylaşırsa sevinirim. Aracınızın modelini de yazmayı unutmayın.
acentelerde değişiklik gösteriyor diye bir şey söz konusu olamaz arkadaşlar :) şirketler arasında farklılık gösteriri... he acenteler arasında nası fark olur birisi teminat yapısını yüksek tutar sa dger acenteye göre pahalı dersiniz ??  düşük tutarsada dğer acenteye göre ucuz dersiniz ? bunun için kasko poliçenizin teminat yapısının detaylarını sormanızda ve öğrenmenizde fayda var.. çnki acenteler arasında fiyat farkı söz konusu değildir tabi teminat yapıları aynı kalmak koşulu ile...
http://img232.imageshack.us/img232/202/kralmsncombayraklar51ls7.gif

UĞRUNA KAN DÖKÜLMESİ GEREKİYORSA ACIMAM DÖKERİM...ALAYINA KAN , ALAYINA İSYAN...

« Yanıtla #30 : 18 Eylül 2009, 01:26:47 »
Bir de bu %30 hasarsızlık indirimini. Yeni fiyata göre yapıyorlar. İmzaladığınız şeyi iyi okuyun. Örneğin 800 liraya yaptırdınız. İndirim yaparken o anki fiyat 1000 lira ise %30 indirim yapıp 700 e düşüyorlar. Bu konuya dikkat edin kasko yaparken. Gerçi ben kasko yapmadım arabaya hiç.