Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kaplama Tavsiyeleriniz?  (Okunma sayısı 16074 defa)

Ynt: Kaplama Tavsiyeleriniz?
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2008, 10:57:07 »
aslında değişik renklere boymış bi arkadaş vardı metalik renkler ağırlıktaydı...

« Yanıtla #15 : 27 Kasım 2008, 19:41:19 »
arkadaslar iyide bu parçaları nasıl sökücez mesela bardaklık??
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #16 : 27 Kasım 2008, 19:53:48 »
hangi bardaklık?
öndeki mi, arkadaki bardaklık mı?  :)
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2008, 21:00:56 Gönderen: MK-IV 35 »

« Yanıtla #17 : 27 Kasım 2008, 21:25:49 »
öndeki bardaklık arkada yok malum araç prımeline :)
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #18 : 14 Mayıs 2009, 22:22:03 »
kaplayan varsa bi zahmet resim paylaşsın ....
quattro

« Yanıtla #19 : 14 Mayıs 2009, 22:40:13 »
the_golf***

Forumun sadece bir kac msg ni mi okuyorsun. Uygulamayi ben bizzat yaptim. Dusunursen yardima hazirim.

http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/yeni-kaplama-resimleri-eklendi-t9650.30.html

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #20 : 14 Mayıs 2009, 23:09:08 »
cemele***

konular paramparça olmuş... konu başlığına bakarak sonuca ulaşılamıyor artık... bi konu açılıyor konu içinde başka konu tartışılıyor... daldan dala atlanıyor  :t   >:D 

link için tşk.ler...  :tamamdir
quattro

« Yanıtla #21 : 14 Mayıs 2009, 23:12:51 »
the_golf***

Bu konuda tamamen haklisin valla oncedende bu konuyu yazdik onemli konularin mesala Kullanim Kitapcigi gibi konularin göz önünde olmasi icin ama site admin pek sicak bakmadi arama butonu var dedi.

« Yanıtla #22 : 14 Mayıs 2009, 23:21:21 »
arkadaslar meraba ben sefa. bılgınız varsa ankarada on konsol ve kapı kollarındakı soyulmalar ıcın kaplama yapan bır yer arıyorum.ufak tefek soyulmalarda olsa kafamı bozuyo yardımcı olursanız cok sevınırımm..sımdıden yanıtlarınız ıcın tsk ederım ıyı forumlar...

araç Golf 4'mü   :) googledan arabanızın modelini yazıp kaplama derseniz çıkacak sonuçlardan birinde aradığınız bir kaplamaya rastlarsınız eminim

« Yanıtla #23 : 15 Mayıs 2009, 00:02:37 »
freegane hocam cevap verdigin msg 2008 de yollanmis :) herhalde simdiye kadar takmıslardir.

Ben internettekine pek sicak bakmiyorum uygulayan kisilerle konusma sansim oldu ve en sonunda Meric markasinda karar kıldım Istanbul aksaraydan bir bayileri araciligiyla cok da ucuza aldim ve kendim uyguladim. Parcalar da tam yerlerine oturdu.
 Uygulama icin 5 tl de olsa baskasina vermeye gerek yok yamuk oldu bilmem ne oldu isit sök tekrar yapistir. On konsollarda cizik filan olanlara siddetle tavsiye ederim.

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #24 : 15 Mayıs 2009, 00:20:15 »
      arkadaşlar bu konu ile ilgili benim araca yaptığım uygulama ve diğer arkadaşların önerileri aşağıdaki yopikte var. ;)
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golfumuze-rcd-200-nasil-olur-t8492.165.html

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #25 : 15 Mayıs 2009, 00:30:17 »
      arkadaşlar bu konu ile ilgili benim araca yaptığım uygulama ve diğer arkadaşların önerileri aşağıdaki yopikte var. ;)
http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/golfumuze-rcd-200-nasil-olur-t8492.165.html

:tamamdir  :tamamdir  :tamamdir
quattro

« Yanıtla #26 : 15 Mayıs 2009, 01:10:49 »
freegane hocam cevap verdigin msg 2008 de yollanmis :) herhalde simdiye kadar takmıslardir.

Ben internettekine pek sicak bakmiyorum uygulayan kisilerle konusma sansim oldu ve en sonunda Meric markasinda karar kıldım Istanbul aksaraydan bir bayileri araciligiyla cok da ucuza aldim ve kendim uyguladim. Parcalar da tam yerlerine oturdu.
 Uygulama icin 5 tl de olsa baskasina vermeye gerek yok yamuk oldu bilmem ne oldu isit sök tekrar yapistir. On konsollarda cizik filan olanlara siddetle tavsiye ederim.

sorma ya cemele,bi sazanlık yapıp zaten cevap yazdığım konuya bi daha cevap yazmışım :D

« Yanıtla #27 : 15 Mayıs 2009, 11:56:53 »
freegane* dostum saglama yapmissiniz sazanlikla ilgisi yok burda sorunun cözümü icin.cevap yazan herkese tesekkur etmek lazim.

Yellow Driver* Benimki seninkinden daha kaliteli oldu ;) saka bir yana da ilham aldigim kisilerin basinda geliyordun. Vermis oldugun telefondan elemani aradim yer olarak yakin olmasina ragmen adam in konusma tarzi bana cok itici geldi. Sonra meric kaplamadan aldim kendim aldim ve yaptim fiyat 60 tl.