Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kaplama Tavsiyeleriniz?  (Okunma sayısı 16072 defa)

Kaplama Tavsiyeleriniz?
« : 11 Kasım 2008, 22:36:16 »
arkadaslar meraba ben sefa. bılgınız varsa ankarada on konsol ve kapı kollarındakı soyulmalar ıcın kaplama yapan bır yer arıyorum.ufak tefek soyulmalarda olsa kafamı bozuyo yardımcı olursanız cok sevınırımm..sımdıden yanıtlarınız ıcın tsk ederım ıyı forumlar...
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2008, 22:38:07 Gönderen: G60 »

Ynt: Kaplama Tavsiyeleriniz?
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2008, 22:44:07 »
Selam sefa ya o konsol soyulmalarını bende sevmiyorum ama sanırım onun için yapacak birsey yok ya tamamen soyacaksın yada oyle kalacak :S

« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2008, 22:50:30 »
A.S Fosılcı tamamen soyunca cırkın duruyo bee arkadasmda 99 golf vardı o tamamen soydu hıcde guzel olmadı onun ıcın yapacak bısey var bılıyorm ama nerde yapıldıgını bılmıyorm bıkac kez gormustm borada golfta kaplanmıs yerlerı cokta guzel duruyo yaa...bıde desenlı desenlı kaplıyolar cok guzel bı gorunum oluyo...

« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2008, 00:01:45 »
Golf 4'lerin kronik sorunu soyulmak. gittigidiyor'da hazır kaplamalar var alıp kendin uygulayabilirsin

« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2008, 00:22:15 »
freegane lınkını atabılırmısın sana zahmett...

« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2008, 00:42:58 »
freegane cok saol ama rakam lar bıraz tuzlu geldı hemde ben bunu becerebılırmıyım bılmıyorm yınede bılen bı arkadas varsa yapan bıryer solesın.saolasn freegane

« Yanıtla #7 : 12 Kasım 2008, 01:06:44 »
hocam benimkiler de soyuluyordu..cok kotu bir goruntu vardı..bi ara kafaya pis taktım ve elime bulasık yıkanırken kullandıgımız scoht brite ile iiyce zımparaladım..bardaklık kısmındakı bardak işareti gitti ama eskisindne daha iyi oldu..en azından pisligi gitti..ama ilk zamanda gri gogus kaplamdan yaptırcam..sitelerde her yeri arastırdım ve dısarıda da arastırdım..90 ytl nin altında yok..sadece gittigidiyorda 67 ytl ye gordum..ama temsili resim vardı diye almadım..normalde kendin yapabiliyorsun ama yapamam diyorsan dısarda montajını yani yapıstırmasını 10-15 ytl ye yapıyorlar..bu konuda baya arastırmacı oldum yani  :sevgi:
umarım yardımcı olmusumdur  :saygılar

« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2008, 03:00:53 »
yani... fiyatlar böyle açıkcası

« Yanıtla #9 : 12 Kasım 2008, 11:45:48 »
Benim fikrim arkadaslar bu kaplamalar cogu arabada var görüyorum ve benim hiç hosuma gitmiyor bunun orjınalı gibi kaplatabilsek cok güzel olur ama oda cok zor gibi gözüküyor

« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2008, 02:02:41 »
arkadaslar tsk ederım yanıtlarınız ıcın bı kac gun daha bekleyım ankaradan bı arkadas yardımcı olmazsa mecbur alıp kendım yapcam.. ama yapcagımı hıc sanmıyorm.bı kac gun daha bekleyım belkı bırısı gıt kardes ankaranın surasında yapıyolar der:D

« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2008, 19:31:42 »
kaplamaları sevmediğim için  soyulan plastik kısımları  kısımları çıkarıp alkolle temizledikten sonra ilk önce astar boya attım sonrada mat siyah boya ile boyadım eski formuna kavuştu..

Çevrimdışı alleyesonme

• Hatalarım stilimdiR!..
« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2008, 20:20:45 »
Harbi delisin Dekibey :) benimde aklima dusurdun bende hoslanmadigim yerleri olemi yapsam egzotic renklerle arabanin icine farkli 1 havami oturtsam :D

« Yanıtla #13 : 23 Kasım 2008, 03:32:57 »
merhaba arkadaşlar. benim 2001 model volkswagen-golf IV  comfortline sahibiyim
yalnız arabamda yol bilgisayarındaki yakıt sarfını 15 den aşağıya indiremiyorum. arabam çok yakıyor 100 km deyaklaşık 15-16 litre yakıyor (benzin-düz vites) kalkışlarımda ağır. gaz pedalına da yüklenmiyorum. klima da açık değil amaneden bilmiyorum?