Gönderen Konu: Kapıdaki küçük ışık :)  (Okunma sayısı 10365 defa)

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kapıdaki küçük ışık :)
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2007, 03:10:30 »
Şimdi eğer sadece ön sol kapıyı açınca tavan lambanı yakmıyorsa o kapının switch.i bozulmuştur.. Böylece araç senin o kapıyı açtıgını anlamıyor ve geri kilitliyor..

Çevrimdışı satva

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Temmuz 2007, 22:49:19 »
uzaktan kumanda sensörünü
(göz) nerde oldugunu bılen varmı ?

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Ağustos 2007, 15:40:42 »
Radyo frenkansı ile çalıştıgı için ortalıkda bir yerlerde olmasına gerek yok onu biliyorum sadece:)

Ha bide Gamma teybimi cıkartıp baska bi teyp takınca alarm devre dışı kalıyor anlayamadım  :-\

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2011, 20:10:00 »
selam arkadaşlar bende bir gol4 sahibi oldum henüz satışı yapmadık ama yarın sabah noterdeyim nasipse 2001 gümüş gri 140 binde hatasız şık bir araç deneme süşü yaptım maşallah zıpkın gibi Allah herkese nasip etsin saygılar bu arada bu aracı tam 3 ay aradıktan sonra buldum şans işte aslında o buldu beni
kerim_dikmen

Çevrimdışı deli_kan57

• golf müpdelası :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Mart 2011, 20:36:42 »
selam arkadaşlar bende bir gol4 sahibi oldum henüz satışı yapmadık ama yarın sabah noterdeyim nasipse 2001 gümüş gri 140 binde hatasız şık bir araç deneme süşü yaptım maşallah zıpkın gibi Allah herkese nasip etsin saygılar bu arada bu aracı tam 3 ay aradıktan sonra buldum şans işte aslında o buldu beni
hadi hayırlısı   :D

Çevrimdışı horoz155

• horoz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2011, 21:43:08 »
aracımda merkezi kilit var sanırım sonradan takılmış 99 comfort kapı kilitlerinin oradaki ışık hiç yanmıyo kapı kilitlenmelerine ve alarm çalmasına rastlamadım. acaba bu durum neyden kaynaklanıyo aracın hiç bir kilidinde kırmızı veyahut başka bir renkte ışık yok?
efsaneye binenlerde efsanedir...