Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kapı kollarını boyuyorum..  (Okunma sayısı 29128 defa)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
kapı kollarını boyuyorum..
« : 17 Aralık 2008, 08:09:01 »
arkadaşlar eminim ki birçoğunuzun şikayetidirikapı kollarının yıpranması ve aşınması..dün dört kapının da kollarını çıkardım bi adet zımpara ve iki adet mat siyah sprey boya ile kısmetse bugün boyamayı düşünüyorum..
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Ynt: kapı kollarını boyuyorum..
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2008, 09:13:42 »
Kolay gelsin kaya_01.
Sonucu bize resimleyip gondermen mumkun mu?
Hatta yipranmis boyanmamis halinide gorsek cok guzel olurdu ama artik cok gec galiba?

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2008, 10:29:55 »
arkadaşlar eminim ki birçoğunuzun şikayetidirikapı kollarının yıpranması ve aşınması..dün dört kapının da kollarını çıkardım bi adet zımpara ve iki adet mat siyah sprey boya ile kısmetse bugün boyamayı düşünüyorum..

eğer iyi bir sonuç alırsan bende boyamak isterim Polomu... sonucu bize burda resimlersen mükemmel olur...
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2008, 10:54:23 »
bence boyamana gerek yok.
eğer soyulan kısmın alt tarafında derin çizikler yoksa sadece soymak yeterli.
ben soydum kapı kollarını eskisinden daha güzel oldu.  :)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2008, 10:55:21 »
son karesi gibi Red Kit in, batan güneşe doğru sürerken atımı, gitme kal! demeni bekliyorum..Ancak sadece rüzgar çekiştiriyor atkımı..

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2008, 10:58:48 »
sağ taraftaki iki parçayı zımparaladım,diğer ikisini de yaptıktan sonra boyama aşamasına geçeceğim,çok güzel olacağını düşünüyorum.. :saygılar

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2008, 11:10:59 »
eskisinden daha iyi olacağı kesin.

Kaya kolların altındaki plastik parçaları boyamayacak mısın?

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2008, 11:22:05 »
onları boyamaya gerek yok,aşınan bölümler bunlar zaten..

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2008, 11:30:55 »
onlarda soyuluyor zamanla,
arkada kalıyor ama yinede görünüyor ben renk farkı olmasın diye sormuştum
neyse artık boyayıp sonucu burda paylaşırsın, resimleri büyük istiyoruz.  :)

« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2008, 12:30:54 »
güzel fikir sonucu bizlerle paylaşırsan seviniriz aynı sorunu bende yaşıyorum
ruhlar fahişe olduktan sonra bedenler bakire olmuş neye yarar !

« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2008, 14:34:01 »
kaya abi boyama !!! neden dedım ya inş boyamamsıındır... dırek boyayınca plastık yerleri zamanla boyası dokuluyor...önce plastik astarı atcan sonra boyucan yoksa boya bır sure sonra yenıden kötü olacak

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2008, 14:50:56 »
devran önerin için saol ama kaportacı bi abiye sordum birer gün arayla iki kat boya atarsan dökülmez dedi,eğer senin dediğin gibi de olursa daha sonra astar atıp boyarız,  artık öğrendik nasıl olsa   :)

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2008, 15:16:56 »

Çevrimdışı kaya_01

• kaya
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2008, 15:20:24 »