Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: KAPI KİLİDİ VE SİLECEK SORUNU  (Okunma sayısı 6871 defa)

KAPI KİLİDİ VE SİLECEK SORUNU
« : 20 Mart 2007, 00:24:06 »
HERKESE SELAMLAR VE İYİ FORUMLAR
BENİM BİR PROBLEMİM VAR ARKADAŞLAR
GOLFUMDE ARKA KAPILARIN BİRİ UZAKTAN KUMANDAYLA KAPANMIYOR AÇIK KALIYOR. SİZCE BİR TAMİRCİYEMİ GİTMESİ LAZIM.
BİRDE SİLECEK SORUNUMUZ VAR UYGUN SİLECEK BULAMADIM BİR TÜRLÜ YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM
SAYGILAR :-[

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
Ynt: KAPI KİLİDİ VE SİLECEK SORUNU
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2007, 10:15:39 »
Kapının uzaktan kumandayla kapanmama sorununu düzeltebileceğini sanmıyorum en kolayı bi elektrikçiye gitmek. önemli bişey olmadığı kesin.
Bide nası uygun silecek bulamadın  ::) Değişik bişey mi arıyosun? silecek, bulunması en kolay parça. il olarak nerdesin ?
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

« Yanıtla #2 : 21 Mart 2007, 09:33:16 »
selamlar
İstanbuldayım. silecekleri almak için fazla zamanım olmaması yüzünden buyuk marketlere baktım. birtakım aldım bu uyar dediler fakat  bir türlü uymadı. yada uyduramadım  :-\  sanırım dedigin gibi servise gitmam gerekecek

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2007, 11:03:03 »
Marketten alınan sileceklerin uymaması biraz normal gibi :) Sileceklerin acil çalışması gereken bi durum olmuyo nasıl olsa istanbulda, rahat rahat arayabilirsin. Gerçi aramana yok, sadece otomobil parçası satan herhangi bi dükkanda bulabilirsin.
2 işinde çok kolay olduğu için Yetkili Servis e gidip gitmemen farketmez ama yinede Yetkili Servis ten, üzerinde vw logosu olan silecek alman daha iyi olur :)
Yan sanayilerde logo var mı bilmiyorum  ::)

« Yanıtla #4 : 21 Mart 2007, 22:48:11 »
tamamdır  :) haklısın orjinal olması her zaman avantajdır.
yanlız hala kilide bir çözüm bulamadım bir kaç kere kilitle oynadım ama düzelmedi. onun için tamirciye gidecegim  :D
tavsiyelerin için çok teşekkür ediyorum.
nede olsa golf kardeşligi öyle değil mi?
vallahi eger karşıma bir golf kullanan çıkınca bide 4 kasa ise sanki takım arkadasımla beraber gidiyormus gibi hissediyorum  :)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2007, 09:15:22 »
tanıdık bir kilitçi ustan varsa onada gösterebilirsin
onun içinde servise gitme istersen
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #6 : 22 Mart 2007, 23:03:42 »
bende benzer bi sorun yasıyorum. arka kapılardan biri kilitlenmiyor fakat ikinci kez kilitleyince oluyor.sebebini anlamadım ama sorun kucuk diye dusunuyorum

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #7 : 23 Mart 2007, 00:24:18 »
nede olsa golf kardeşligi öyle değil mi?
vallahi eger karşıma bir golf kullanan çıkınca bide 4 kasa ise sanki takım arkadasımla beraber gidiyormus gibi hissediyorum  :)

evet bu bendede oluyo. hatta yanyana gitmek bile istiyorum bi süre ama diğer araçtakilerin düşüncelerini bilemediğim için ayrılıyorum. Ama görüldüğü üzere yandaki araçlarda böyle düşünüyo :)

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #8 : 23 Mart 2007, 00:33:47 »
bende benzer bi sorun yasıyorum. arka kapılardan biri kilitlenmiyor fakat ikinci kez kilitleyince oluyor.sebebini anlamadım ama sorun kucuk diye dusunuyorum

Sorun gerçekten küçük ama bu küçük sorunu çözemiyorsan bence bi an önce gidip yaptırmalısın. Sen biliyosun, 2. defa açıp kapatıyosun, sonrada kontrol ediyosun. Ama olurda birisi arabandan bişey almak için senden anahtarı alır, sen unutur söylemezsin. Allah korusun hoşa gitmeyecek şeyler olur .. Bunun için özellikle biyerede gitmeye gerek yok, istanbulda oturan insan eğer aracıyla geziyosa sürekli, günde mutlaka 1 oto elektrikçisinin önünden geçer, üşenmeyelim :) Kapı yada alarm sökmek bişey değil, belki kolayca yapılabilir ama sonuçta ilgilenilmeyen/bilgi olmayan  bi konu. Benim geçen gün sileceği 1 saatte takamamam gibi bi şanssızlık yaşayabilirsiniz :)

« Yanıtla #9 : 24 Mart 2007, 06:02:51 »
merkezi kilitin gucu yetmiyor olabilir arkadan vakum hortumu cikmis ya da gevsemiz olabilir....