Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Büyük fan motoru  (Okunma sayısı 7270 defa)

Çevrimdışı vvg4

• Volkswagen Türkiye
Büyük fan motoru
« : 15 Kasım 2018, 01:37:06 »
Merhaba arkadaşlar 2001 model comfortline aracımın büyük fanın çalışmadığını farkettim klima açıkken iki fanda çalışır diye biliyorum belki de ben yanılıyorum klimayı açtığımda küçük fan çalışıyor büyük fanda kıpırdama dahi Yok antifriz değiştirirken sadece küçük fan açtı büyük fan hiç açmadı ikisi aynı anda mı çalışır yoksa büyük fan hararet 90 ı geçince mi devreye girer akü üstü sigortası kapı yanı sigortasını kontrol ettim sorun yok sigortalarda fan soketinde yerinden çıkma gibi bir durumda yok başka bi çözümü varmı bunun bakmam gereken yoksa tek çaresi değiştirmek mi? Çıkma orijinal parça mı yoksa kaliteli müdail sıfır fan mı almalıyım bunun bana maliyet tutarı ne olur araçta su eksiltme yada hararet yükseltme sorunu yok siz değerli üyelerimizin yorumlarını bekliyorum yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2018, 01:45:45 Gönderen: vvg4 »

Çevrimdışı nail_22

• Otomobil
    golf IV
Ynt: Büyük fan motoru
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2019, 16:52:48 »
ikisi aynı anda çalışır benimde çalışmıyordu yenisini altım taktım sorun çozüldü  :tamamdir