Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İç döşemelerin cabuk yıpranması herkesin ortak sorunu olmalı bu...  (Okunma sayısı 12287 defa)

Çevrimdışı psh

Arkadaşlar iç döşemelerdeki havalnadırma düğmelerinin ve kapı tutacaklarının cok capuk yıpranması cok hassa bir malzeme kullanıldıgından dolayı olsa gerek tırnak bile degse çiziliyor ve kötü bir görüntü oluyor buraya ne yapabiliriz yada fark edip sorunu cözen varmı?

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
caddy nin kapı kolçaklarında  soyulma sorunu var.boya yapmayı yada suni deri kaplama düşünüyorum

evet bizde borada aynı sorunu yaşadık.ama şöyle birşey denedik kapı tutacaklarının plastik bölgesini tamamen kazıdık ve sildik..eskisinden daha iyi oldu..denemenizi tavsie ederim

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
Bende bişelerle kaplamayı düşünüyorum. Yapan arkadaş warsa bizimle fotoları paylaşabilir mi:)

Çevrimdışı psh

evet benimde aklıma geldi soymak ama soyarken nasıl yapıcaz alt taraftaki zemine zarar vermek istemiyorum...

Evt ya bi çözüm bulmak lazım bu işe görüntü gerçektende çok çirkin bi halde
VW PASSAT 1.8T B5 20V HİGHLİNE

biz valla hafif kesici bişeyle direkt soyduk detaylı bilgi ve fotoları paylaşacağım

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
 :o Daha önce bir arkadaşım ıslak bir bezle soymuştu..

olabilir ıslak bi bez yada hafif kesici bişey bizim arabadada aynı sorun wardı peder beye bi sorarım

Selam,
Ben aynı sorunu arka küllükte yaşadım, soyulmalar vardı. Önce asetonla sileyim dedim ama aseton pilastiği eritiyor kesinlikle yaklaştırmayın. En iyisi suyun içinde bekletip yavaş yavaş sokmak, alttan plastik çıkııyor yeni gibi görünüyor. Ben bir de mat sprey boya attım küllüğe yeni gibi olmuştu ama yıkatırken adam bir cila sürdü ve boyayı mahvetti.

Çevrimdışı psh

abi benim en çok klima dügmelerinin oldugu yer oraları nasıl yapıcaz bilmiyorum ama cok uyuz bir olay...

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
sökebiliosanoz boyayın

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04

Çevrimdışı psh

evet benimde bunun kadar olmasa kapı kolarında var gercekten cok kötü bir görüntü oluşturuyor...  >:(