Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Hoparlör Bilgisi Yardım  (Okunma sayısı 4306 defa)

Hoparlör Bilgisi Yardım
« : 24 Mayıs 2012, 10:48:10 »
Merhaba Golfdaşlar.:) Benim aracın ön sağ hoparlörü patlamış. Hoparlörü henüz sökmediğim için özelliklerini bilmiyorum. Hoparlör ebatları nelerdir? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim...
Sağlıcakla kalın.

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
Ynt: Hoparlör Bilgisi Yardım
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2012, 19:46:49 »
Hoparlör ebatı = 16cm  ama 16.5 cm de oluyor kardeşim.50-60 watt birsey isini gorur anfin yoksa.

Sana bir tavsiye.Kesinlikle pioneer-sony-kenwood alma.  Clarion yada blakpaunt al pişman olursan ben sana hoparlör parasını gonderirim.Clarion tavsiyemdir kesinlikle.Kompenat almayacaksın.Coaxial türü.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2012, 11:51:55 »
Ben yerinde olsam orijinal çıkma alırdım. Çünkü kendinden kasnağı var. Ayrıca ses kalitesi gayet iyi. Arka kapılara hoparlör taktım ve orijinal çıkma hoparlör ve tweeter aldım canavar gibi.

Çevrimdışı 10LP976

• Otomobil
    MK4
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2012, 11:56:08 »
Ben yerinde olsam orijinal çıkma alırdım. Çünkü kendinden kasnağı var. Ayrıca ses kalitesi gayet iyi. Arka kapılara hoparlör taktım ve orijinal çıkma hoparlör ve tweeter aldım canavar gibi.
nerden tehmin ettiniz ve fiyatı nedir ?

« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2012, 12:14:47 »
2 hoparlör 2 tweet 100 lira verdim. 70-100 lira arasında bulunabilir. Başka bir forumdan birinden satın aldım.

Çevrimdışı nail_22

• Otomobil
    golf IV
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2012, 20:58:50 »
iyi akşamlar bu konuda banada yardım cı olurmusun bende arkalara taktırmak istiyorum orijinal hoparlörlerden nerden bulabilirim ben ipsala yenikarpuzlu beldesindenim ...

« Yanıtla #6 : 31 Mayıs 2012, 21:32:10 »
Hoparlör ebatı = 16cm  ama 16.5 cm de oluyor kardeşim.50-60 watt birsey isini gorur anfin yoksa.

Sana bir tavsiye.Kesinlikle pioneer-sony-kenwood alma.  Clarion yada blakpaunt al pişman olursan ben sana hoparlör parasını gonderirim.Clarion tavsiyemdir kesinlikle.Kompenat almayacaksın.Coaxial türü.
hakkihakan çok teşekkür ederim. Kesinlikle dikkate alacağım tavsiyeni. Tekrar sağolasın.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2012, 21:33:42 Gönderen: GolfIV46 »

« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2012, 22:47:43 »
Hoparlör ebatı = 16cm  ama 16.5 cm de oluyor kardeşim.50-60 watt birsey isini gorur anfin yoksa.

Sana bir tavsiye.Kesinlikle pioneer-sony-kenwood alma.  Clarion yada blakpaunt al pişman olursan ben sana hoparlör parasını gonderirim.Clarion tavsiyemdir kesinlikle.Kompenat almayacaksın.Coaxial türü.

niye pioneer almasın ? bende varsa neolyuo  :) anfi wufır comp.takım falan filan 62 ye çıkan sesi henüz 35 den yukarısını acamadım cam çerceve ınecek dıye naberr ;)  >:D

« Yanıtla #8 : 01 Haziran 2012, 10:23:08 »
iyi akşamlar bu konuda banada yardım cı olurmusun bende arkalara taktırmak istiyorum orijinal hoparlörlerden nerden bulabilirim ben ipsala yenikarpuzlu beldesindenim ...

Denk gelirse size de haber veririm. Edirne ye yolunuz düşerse montajına da yardımcı olurum.