Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Honda crv hakkinda  (Okunma sayısı 2176 defa)

Honda crv hakkinda
« : 10 Nisan 2016, 19:24:26 »
Tekrar herkese merhaba arkadaşlar, 4 yil 2001 golf 4 e bindim geçen yıl sattım ve sifir 1. 6 lpgli astra aldim cokda memnunum.golf harika bir araba, havasi konforu cok baska ama artik beni bıktırmıştı harcanilan para bi tarafa sanayide geçirilen vakit sinir sistemimi altust etmeye başlamıştı ve sattigim gün birdaha eski araba almayacağım demistim.ama simdi 2. Araba olarak 99-2001 arası cr-v almayi düşünüyorum bu konuda daha önce kullanan varsa (kronik sorunlari, yakıt, lpg uyumu , performans )tecrübelerini paylaşırsa çok memnun olurum

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
Ynt: Honda crv hakkinda
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2016, 22:23:12 »
Hocam bildiğim kadarıyla o araçlar sıkıntısız araçlar. 2.0 litre LPG uyumlu Vtec motoru var. Piyasası iyi bir araç olarak biliyorum. Ama kullanan ya da çevresinde olanlar daha iyi yorumlayacaktır tabi ki.

Benim size nacizhane bir sorum olacak mümkünse. Sıfır Astra aldım LPG'li demişsiniz. Astra J kasa 1.6 115 HP motordan mı bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse aracınızda hangi marka LPG kiti var ve hiç sorun yaşadınız mı bilgi verebilir misiniz? :)
CRAFTER TDI 163 ps

Ynt: Honda crv hakkinda
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2016, 21:47:11 »
evet üstadım 1.6 edition 115 hp sedan aldım.landirenzo lpg kiti takıldı araca servis tarafından.yakıt olarak suan golfle aynı hatta daha ekonomik diyebilirim.ama özellikle kalkışlarda golf kadar seri olmayabiliyor,sanırım oda aracın ağırlığından dolayı(1465 kg).1 yıl oldu alalı 26 bin km yol yaptım ve genelde şehir içi gayet memnunum herhangı bir sorun yaşamadım.Eğer sormak istediğiniz sübap yakma olayı ise onu da şöyle izah edebilirim; aracı almadan bi çok kimse bana bu durumu anlattı ama servis garanti verince ben pek kafama takmadım ve hakkaten yağlamalı sistem olduığu için sorun olmadığını söylediler şimdilerde konuştuğum lpg ustalarıda aynı seyi söylüyorlar.Bakalım bir de crv deniyelim diyoruz.Arkadaşıma aldık 1  aydır kullanıyoruz oldukça hantal bir araba otomatik olmasının da verdiği bir ağırlık var ama gayet keyifli ve kullanışlı gibi geliyor bana