Gönderen Konu: Gündüz Farı-Led'i çalışması  (Okunma sayısı 7466 defa)

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
Gündüz Farı-Led'i çalışması
« : 23 Temmuz 2011, 22:57:41 »
arkadaşlar sis farlarını anahtarıyla birlikte değiştirmekten yana olan ve aynı zamanda fiyatlarında biraz tuzlu olduğunu bilen biri olarak onlardan önce idareten bi sistem yapmaya karar verdim ve ortaya şu çıktı  :sevgi: :D
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
Ynt: Gündüz Farı-Led'i çalışması
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2011, 08:29:12 »
Gercekten ledler guzel olmus eline saglik .. Bi de nasil yaptigin hakkinda bilgi verme imkanin varmi kardesim..

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2011, 10:37:56 »
Ewt güzel olmuş emrecim yanlız sevabına şu parklara bir beyaz park lambaları tak yada ledli park lambaları tüm görüntüyü mahvetmiş  :bekleriz: :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2011, 11:00:56 »
Ewt güzel olmuş emrecim yanlız sevabına şu parklara bir beyaz park lambaları tak yada ledli park lambaları tüm görüntüyü mahvetmiş  :bekleriz: :)

+1
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2011, 13:31:43 »
kürşat abi turuncu park lambası merakım çoktu benim mk3'ümde bunda da devam etsin dedim ama sanırsam bunda tutmadı :D en yakın zamanda değiştircem çünkü tepki yağıyor :D

led'lerin nasıl yapıldığına gelince, ızgaraları söküp eşit boylarda kesilmiş SMG şerit ledleri 3 sıra halinde döşedim ( alt tarafa doğru bakıcak şekilde yaptım ama üste alsaydım gündüzleride gözükürdü ama gece çok parlıyor pek hoş durmuyor) sonra artılarını ve eksilerini birleştirip sağ tarafı sağ, sol tarafı sola olacak şekilde park lambalarına bağladım :) elimde switch yok, temin edince içeriye kablo çekip ufak bi switch ile açıp kapatabilme imkanı sağlamayı düşünüyorum :)

Çevrimdışı makovad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2011, 17:15:37 »
Kardesim bende ankaradayim bu ledleri nereden aldin hangi voltta bunlar bunlarin beyaz renginden bende alacagim neredn almami onerirsin kardesim.. Bende yapayi bu calismayi ..

Çevrimdışı KrsTNcK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2011, 19:10:15 »
Her tuningcide satılıyor 15 tl metresi olması lazım..Ayrıca bencede öyle yap emre çok tatlı durur :)

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Temmuz 2011, 21:11:04 »
Kardesim bende ankaradayim bu ledleri nereden aldin hangi voltta bunlar bunlarin beyaz renginden bende alacagim neredn almami onerirsin kardesim.. Bende yapayi bu calismayi ..
bunlar zaten beyaz, fotoğrafta 8.000k gibi duruyor :D konya sokaktan da alabilirsin tuningçilerde de yaptırabilirsin aslında maliyetinin çok çok üstünde olmaz :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2011, 21:19:20 »
Silikonlu ledin metresi 9 tl dir. İsterseniz üç çipliside var onlar 15 tl filan çok fena ışık verir üç çipli olan ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ