Gönderen Konu: golf 4 almak üzereyim fikirlerinize ihtiyacım [i]var[/i]  (Okunma sayısı 3357 defa)

Çevrimdışı seearee

• 2001 lacivert golf comfortline lpg li...
    • Profili Görüntüle
BEN İZMİRDEN MAHMUT arkadaşlar merhabalar yaklaşık 1 aydır bu siteden her konuyu okudum üyeliğim ancak akytifleşti.golf 4 alıcam fakat 2000 yada 2001 almam gerekiyorki kaskoya sokabileyim.sizden istediğim fikir ise lpg limi dizelmi alayım ankaradan 130 bin km de değişensiz OTOMATİK VİTESLİ dizel buldum 2000 model gümüşgri rengi 17bin tl işi bitirdik pazartesi nasipse alıp aranıza katılacagım sizce dizel ve otomatik vites doğru kararmı?siyah lpgli otomatik vitesli suunroof lu çok istedim ama keseme uygun bulamadım maalesef.

Çevrimdışı enver_54

• golf_54
    • Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 almak üzereyim fikirlerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2009, 11:10:59 »
arabayı çok kullanıyorsan doğru bir karar ama eğer senede 15000 km geçmiyorsan hiç gerek yok çünkü 1,9 lt motorun vergiside epeyce fazla oluyor ama yine golf golftür araç acaba hangi modeli comfort ise fiyatı  gayet güzel hemde 2000 modellerde yolbilgisayarı yağmur sensörü vs var artı olarak dizele göre km baya az güle güle kullanın derim ben hayırlı olsun

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 almak üzereyim fikirlerinize ihtiyacım var
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2009, 13:10:44 »
Fikir verme açısından söyleyim bende 15 gün önce 99 model 1.6 comfortline  gümüş gri lpgli full orjinal 130 bin kmde 17 milyara bir golf 4 aldım. Yakıt konusunda benzinde kullanma da lpg de olur dizel de olur.benzinli alırsan mutlaka lpg taktır yoksa cebin çokyanar.
vites konusuysa senin özel tercihine kalmış bir şey bana kalsa manuel olmayan hiç bir aracı almam çünkü triptonik vites ve otomatik vitesli araçlarda araba kullanmanın hiç bir zevki yok bence.ayrıca otomatik vitesliler biraz daha fazla yakıyor diye biliyorum bir de satarken biraz zorlanabilirsin sonuçta çoğu kişi otomatik vites tercih etmez.