Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Klimasız golf  (Okunma sayısı 2805 defa)

Klimasız golf
« : 14 Ağustos 2016, 23:49:48 »
Arkadaşlar herkese merhaba .
Çok iclendigim bir mesele var.
Çok temiz bir golf 4 um vardı kaza yapınca sattım, daha sonra volvo v40 classic aldım. Bu araba sürekli  ariza yaptı falan doğru düzgün ustası da yoktu herneyse bunu da sattım en iyisi golf dedim aramaya başladım . Piyasa oldukça yüksekti benim sattigim arabaya 25 bin fiyat çekiyorlar di . Eski golf um gibi olmasa da düzgün birşey olsun beni sanayiye götürmesin dedim çünkü volvo da gerçekten arabalardan tiksindim. Hatta hala öyle ilerde motora geçmeyi düşünüyorum . Lafı çok uzatmadan , piyasa çok pahalı olduğu için yuksek modellere bakamadim . 20 bin param vardı bende güzel bitane buldum 200 binde motoru 75 yürüru falan gayet güzel tik ses yok araba da 98 model. İste isin en can alıcı kısmına geldik . Araba da klima yok . Ben alırken aman araba temiz olsun sanayiye sokmasın sürekli klima da olmasın dedim . Şuan da çok pişmanım . Satmaya karar verdim  koydum sahibinden e klimasız da yazdım ne arayan var ne soran ben arabayı 20500 e aldım ama o fiyatı bana veren yok vermeyi geç arayan soran yok 10 günü geçti. Ben ne yapacağım bir akıl veren olur mu . Zarar etmek de istemiyorum düğün yapacağım. Kaldım böyle. Kızı adanadan aldım. Klimada şart oldu. Birisi akıl versin :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
Ynt: Klimasız golf
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2016, 17:38:07 »
gecmiş olsun basicline almıssın da onu adanaya kim götürmüş o sıcaklarda nasıl kullanmıslar sa.
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2016, 15:38:33 »
klimasız airbagsiz abs siz hidrolik direksiyonsuz 93-94 model broadwayin 16-17 ye satıldığı ülkede golfün 20 ye satılmaması da mantıksız. gerçi en başta broadwayin o fiyata satılması mantıksız da piyasa bu maalesef.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2016, 23:47:04 »
Yaptık bir hata hala bekliyoruz satılmasını