Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf4 V6 4motion  (Okunma sayısı 12580 defa)

Golf4 V6 4motion
« : 12 Şubat 2011, 04:03:10 »
Bu araç nasıldır acaba  ::)

tabi önceki ilanda fiyat düşüktü epey bu rakamı vermeyi düşünmüyorum..

Volkswagen Golf VR6 2000 Model 25.500 TL Sahibinden satılık ikinci el

Ynt: Golf4 V6 4motion
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2011, 09:40:29 »
2 kapı. süper araç
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2011, 10:18:12 »
Akıllara zarar bir makine, ama adım başı radar var artık yollarda, nasıl süreceksiniz bu aracı ;)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2011, 10:21:02 »
Hız yapmaya gerek yok bunda ya
viraj dönüp dursam yeter bana 4 çeker zaten.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2011, 10:35:00 »
geçen sene bu aracın vergisi 2200 lira civarı bişeydi
bu sene vergiden düşmüş 1200 civarı olsa gerek senelik vergisi.

iyi düşünmek lazım makine güzel ama elden çıkarmak çok basit olmasa gerek.  ;)

« Yanıtla #5 : 12 Şubat 2011, 10:45:21 »
Ah şu vergi saçmalığı olmasa binilecek araba çok aslında, yeri geliyo benzine verdiğiniz paraya bile tamam gezdim de verdim diyosunuz ama bir aracın sırf motor hacmi yüksek diye durduk yere bir çuval para vermek insanın zoruna gidiyo. >:(

« Yanıtla #6 : 12 Şubat 2011, 11:22:22 »
uzuuuuun zamandır satılık :) bence gereksiz bir araç, gti varken tercih edileceğini hiç sanmıyorum, yakıt, vergi ve performans ile harcanan para kıyaslanırsa hiçte akıllıca bi karar olmayacaktır bunu almak

« Yanıtla #7 : 12 Şubat 2011, 11:53:31 »
vergisi ucuzlamış biraz yıldan dolayı,
hızlanma çok iyi değil gibi izlediğim videolardan biraz ağır heralde kg olarak ama vites oranları baya kısa,
fiyat da iyi bir şeyler yaparsa hafta içi bakıcam...
doğru düzgün gti ilanı varsa değerlendirelim...

« Yanıtla #8 : 12 Şubat 2011, 12:00:01 »
yüksek atmosferik gücün aşırı beslemeyle ölçülemez heralde, 6 silindir, 4 çeker... bence alınmaz diye birşey yok, işin ucunda tr de tek olmak var, seneler sonra hastasına çok daha iyi bir fiyatla gidebilir, şuan için güncelliğini koruyan bi araç

« Yanıtla #9 : 12 Şubat 2011, 12:17:20 »
adam gibi bi sıralı takmak lazım Türkiye gerçeğini unutmamak lazım ancak bu şekilde binilebilir diğer türlü ne biri alabilir ne alan satabilir ne binilebilir  :D

« Yanıtla #10 : 12 Şubat 2011, 12:25:15 »
yüksek atmosferik gücün aşırı beslemeyle ölçülemez heralde, 6 silindir, 4 çeker... bence alınmaz diye birşey yok, işin ucunda tr de tek olmak var, seneler sonra hastasına çok daha iyi bir fiyatla gidebilir, şuan için güncelliğini koruyan bi araç
tek olmak için bu araca gerek yok herhangi bir 1.6 golf bile emsallerinden bi yönüyle farklı olabilir, aracı trde tek yapmak birazda sahibinin elinde.
yüksek atmosferik gücü aşırı besleme ile ölçülemez demişsin ama ben düşünüyorumda hiç bir artısını göremiyorum, motor ve egzoz sesi haricinde.
4 çekerin güzelliğinden bahsedilecekse o paralara bi çok muadilii var, hem 4 çeker hem güç isteniyorsa üste biraz daha koyarak s3 alınabilir yada o paralara en temizi 1.8t&q a4 alınabilir bence bu araçtan kat kat daha zevkli ve bi o kadarda masrafı az bi araç

« Yanıtla #11 : 12 Şubat 2011, 12:46:11 »
güçleri denk 2 araçtan atmosferik olan daha iyi yürür, turbolu aracı yürütmek maharet ister, atmosferik daha geniş devir bandında kuvvet verir, gücü sürekli hissettirir.Ben vr6 kullanmadım ama 6 silindir atmosferik tecrübem var, 1.8t olarak da gti hariç tecrübem var.Kendimce yaptıgım karşılaştırmalarda,elbette 1.8t ler de keyifli araçlar, ama özelliklerine bakılırsa vr6 safkan spor ve keyif aracı

« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2011, 13:03:49 »
Erhan bulaşma! Bu araba daha önce Kayseri'deydi araralık ayında fiyatı 17500'e kadar düştü aradım biraz daha inmeye meğilliydi yılbaşından sonra biyatı tekrar 28500 yaptılar sonra Ankara'ya geldi. Şu anki sahibi al-satçı zaten.Arabayıda çok çok uygun bir fiyata aldığı söyleniyor. Araba için bitmiş okeye dolanıyor dediler bana. Pert kaydı olabilir,ciddi bir kazası varmış. Elinde patlayacak adam arıyor. Eğer ciddi olarak almayı düşünüyorsan tramerini kontrol ettir,sağlam bir kaportacıya uğra motor için Allah yardımcın olsun ne  çıkacağı hiç belli olmaz

« Yanıtla #13 : 12 Şubat 2011, 14:37:42 »
güçleri denk 2 araçtan atmosferik olan daha iyi yürür, turbolu aracı yürütmek maharet ister, atmosferik daha geniş devir bandında kuvvet verir, gücü sürekli hissettirir.Ben vr6 kullanmadım ama 6 silindir atmosferik tecrübem var, 1.8t olarak da gti hariç tecrübem var.Kendimce yaptıgım karşılaştırmalarda,elbette 1.8t ler de keyifli araçlar, ama özelliklerine bakılırsa vr6 safkan spor ve keyif aracı
Saygı duyuyorum ama 1.8t golf a3 vs varken bu arabayı aklımdan bile geçirmem, yakıt sarfiyatı, motora harcanacak para karşılığında alınacak güçler, vergisi, yedek parça ücretleri vs düşünülecek olursa eminmki biçok kişi benimle hem fikirdir.
Birde bildiğim kadarıyla bu araç vr6 değil golf v6, 3 kasadaki motorla aynı özelliklerde değil sanırım
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 14:38:39 Gönderen: freeman »