Gönderen Konu: aracınızın kokusunun kalıcı olmasını istermisiniz?  (Okunma sayısı 30356 defa)

Çevrimdışı acarkan

• Efsaneler Bitmez Sadece Şekil Değiştirir
    • Profili Görüntüle
Ynt: aracınızın kokusunun kalıcı olmasını istermisiniz?
« Yanıtla #56 : 05 Ocak 2010, 14:45:45 »
bence uygulamayın kanser riskini yükseltmiş oluyorsunuz sonuçta kimyasal bir madde ne gerek var. Araba kokularını dahi kullanmayın

Çevrimdışı 06onur

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #57 : 07 Ocak 2010, 20:21:27 »
Arkadaşlar polen filtresini sökp içine koku sıkalı birkaç ay oldu kokusunu bugünlerde hisstemiyorum,yani anlayacağınız polen filtresi işi güzel fikir,dün realden birton temizlik ürünü aldım yarın iç döşeme temizliği yapacağım, aracıma kendi kendime pasta-polish uygulayacağım, indirim vardı polish makinesi de aldım  ;D
(40 tl) torpidoların orasınıda sökeceğim ses geliyordu,bantlı sünger uygulayacağım,fotoları çeker sizlerle paylaşırım, polish makinesini isteyen herkese ödünç verebilirim yeterki işinizi görsün  ;D bu arada park sensörü aldım onun da montajını yaptıracağım,herkese iyi tatiller diliyorum..hoşçakalın..

İyi yapmışsında makineyi boya üzerinde biraz fazla tutsan vernik yanar yazın bi bakarsın aaaa metalik boyalı şahin olmuş araç hep yanık.
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı hadic

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 24 Ocak 2010, 17:23:30 »
herkese merhabalar, ben denemedim ama bir arakadaş söylemişti aklımda kalmış bazıları polen filtresine keklere konan vanilya döküyormuş. gerçi polen filtresi ve vanilya tozu saçma geldi denemedim. hiç bunu deneyen olmuşmuydu?

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Ocak 2010, 21:30:38 »
yiyecek maddelerini araçlar  için kullanmak ne derece doğru arkadaşlar

yazıktır bulamayanlar varken böyle şeylerin konu edilmesi bile insanı üzüyor
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM