Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf Sport Nedir??  (Okunma sayısı 22644 defa)

Golf Sport Nedir??
« : 15 Şubat 2008, 16:33:48 »
       2002 Model Golf Sport alarak aranıza yeni  katıldım.  Araç Fransadan gelmiş anladığım kadarıyla Türkiye'de 2002 model Sport modeli bulunmamakta. Merak ettiğim bu bilgi doğrumudur ve Golf Sport'un diğer modellerden  esas farkları nelerdir. Olurda biri cevap verirse şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
Ynt: Golf Sport Nedir??
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2008, 01:18:54 »
aracınızn resımleri varmı

« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2008, 09:31:41 »
hoş geldin aramıza

evet resim ve donanımsal b ilgilerin varsa bildirirsen daha rahat yardımcı oluruz
benimkide alm doğuş haricinde gelmiş emsallerinde olmayan bir iki donanım var

« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2008, 10:47:40 »
Araç resmi ve donanım bilgileri http://www.ikinci-el-araba.com/1024436.html sitesinde mevcut. (tabi artık satılık değil) Merak ettiğim Golf Sport'u Golf Sport yapan fark ayrıcalık yada handikap nedir. Daha önce hiç golf kullanmadım ve niye o kadar paraya  daha yeni model bir araba almak varken Golf aldım hiçbir açıklamam yok. Bu konuda beni ikna edicek Golf üstadlarınada ihtiyacam var  en azından ooo süper araba iyiki almışsın, bunu almakla büyük akıllılık etmişin vs. vs. diyen olursa geceleri bir nebze daha rahat uyumama yol açıcaktır.

« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2008, 11:45:49 »
aynen hepsini söylüyorum
bak ben şimdi satma durumundayım
fakat hanımda bende arayan olunca hüzünleniyoruz
bir başka duygu sürmek keyfini çıkarmak ki hele bir uzun yola çıkta gör of of inşallah satmadan para bulurda satmak zorunda kalmam

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2008, 12:10:29 »
Golf 3'ün modelini seçmiştir belki listeden...
« Son Düzenleme: 21 Mart 2008, 15:10:22 Gönderen: G60 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2008, 13:56:09 »
aynen hepsini söylüyorum
bak ben şimdi satma durumundayım
fakat hanımda bende arayan olunca hüzünleniyoruz
bir başka duygu sürmek keyfini çıkarmak ki hele bir uzun yola çıkta gör of of inşallah satmadan para bulurda satmak zorunda kalmam

Umarım bi yerlerden para bulur ve satmak zorunda kalmazsın Golfünü. Bu arada beni rahatlattığın iiçin sağol sonuç olarak kanım kaynamaya başladı Bu Golf olayına hem bu kadar hastası olduğuna göre elbet bi bildikleri vardır. (Bide Sport olayı netleşse tam süper olacak)

« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2008, 16:05:17 »
Yahu yokmu benmi sevabına aydınlatacak bir üstad Golf dü Sport du araştırmaktan beynim eridi....... :-[

« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2008, 08:07:39 »
benim bildiğim 1.8 lerde var olabilir ama 1.6 yok hatta 1.6 da higtline bile yok diye hatırlıyorum.
fakat deddiğim gibi özel olarak belki gelmilştir alm. orada çok değişik seçenekler var :(

« Yanıtla #9 : 19 Şubat 2008, 14:43:25 »
haydaa arabanın orjinal kataloğunda 2002 golf sport plus gibi bişeyler yazıyo diye hatırlıyorum. Kasko yaptırmak için kasko firması ile konuştuğumda sınıflandırma yapamadı ve golf Confortline üzerinden kasko yapabiliriz gibi bişeyler geveledi. Araç ruhsatında ise tam olarak Golf 1.6-16V yazmakta anlayacağınız bi arabaya biniyorum ama nedir nedeğildir bilmiyorum üstelik deve yükü ile de para verdik. (G60  Golf 3'ün modelini seçmiş listeden derken neyi kastettiğinide anlamış değilim anlamamki ben araba işlerden)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #10 : 19 Şubat 2008, 14:45:31 »
Golf Sport, 3 kasa Golf'ün bir modeli...
Golf Sportline, 5 kasa Golf'ün modeli...
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #11 : 19 Şubat 2008, 15:11:26 »
Golf Sport, 3 kasa Golf'ün bir modeli...
Golf Sportline, 5 kasa Golf'ün modeli...
Eyvalah şimdi anladım sonuç itibariyle benimki Golf4 görünümlü Golf3 yada Doğan görünümlü şahin gibi bişey vallaa araç hakında netleşmek için forma üye olduk dahada karıştı işler

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #12 : 19 Şubat 2008, 15:40:12 »
Golf 4 sport var sanırım.Geçenlerde sahibinden.comda gezerken görmüştüm, 3 kapı 110 hp tdi, far yıkama sunroof metalik siyah bbs jantlı otomatik vites orjinal hali :)

evet araç bu..Param olsa düşünmem :)

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2008, 15:42:45 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #13 : 19 Şubat 2008, 16:57:27 »
Aklının karışacağı bir şey yok, Türkiyeye resmi girişler
Pacific, Trendline, Comfortline, Highline, Basicline... diye "line" şeklinde... Herkes kafasına göre yazıyo ilanlarda. 2003'lerde de sportline diye var sanırım çok az olarak doğuşun getirdiği
« Son Düzenleme: 21 Mart 2008, 15:11:14 Gönderen: G60 »