Gönderen Konu: Golf Pacificin en sevdiğiniz özelliği nedir?  (Okunma sayısı 60784 defa)

Çevrimdışı ILLUSIONIST

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf Pacificin en sevdiğiniz özelliği nedir?
« Yanıtla #84 : 11 Ocak 2011, 14:37:46 »
aracın en güzel yanı dış ve iç sport görünüşü. Eğerki performasn hastası biriysen kesinlikle tavsiye etmem. Daha öncede yazdığım gibi herşey tamam dört dörtlük fakat motor için söyleyebileceğim tek şey süper bir ses var ama görüntü yok. Diğer türlü eğerki performansa çok önem vermiyorsan bulunmaz bir araba diyebilirim. Ben 2.5 yıldır kullanıyorum tek şikayetim budur zaten başka bir kusur arasanda pasific'te bulamazsın.
Farklı Olmak Böyle Birşey Olmalı

Çevrimdışı LF636 YENİDEN

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 11 Ocak 2011, 18:36:37 »
süpeer duruyo kazasız belasız sürüşler :tamamdir.
arkadaşlar pasific comfort hiç farketmez golf golf tür.koray kardeşin dedeği gibi ben zaten golf manyağıyım :sevgi:

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 11 Ocak 2011, 20:19:13 »
bakele hemşo, panjurun niye siyah kele?  >:D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 11 Ocak 2011, 20:49:10 »
bende sportline cıyım fakat golf 4 lere hem bir sempatim olmuştur düşünmedim değil  ;D
ADK

Çevrimdışı ILLUSIONIST

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 18 Ocak 2011, 11:51:26 »
Aracım gerçekten  temiz şuanki kilometresi 64550 falan. Darbesi yok, Booyası yok, BRC marka tüp var daha 8 ay oldu, Lastikler en fazla 7 aylık, bakımları full, yani şuan için ocak vergisi haricinde kesinlikle kuruş masrafı yoktur. Sadece ön farın sağında en fazla avuç içi kadar bir büyüklükte nazarlığım var (darbe) ama boyatmadım sadece mini bir fırçayla rutuş yaptırdım ki millet darbeli demesin. Düşünen olursa satarım. 25.000 tl diyorum bililyorum fazla ama ne yapayım tok satıcıyım :)). Resimlerden biri orjinal diğeri photoshop.

Farklı Olmak Böyle Birşey Olmalı

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 03 Mart 2011, 23:58:01 »
;D :D >:D

Benim de golf 4 kasa da en beğendiğim araç Pasifictir.ben donanımdan çok dış görünüme önem veririm bu nedenle pasific benim için 1 numaradır.1.6 16 valf 105 hpli motora sahip olması da ayrı bir artısı.
Aracımı satmak üzereyim satar satmaz uzun süre binmek amacıyla gümüş gri 2003-2004 bir pasific alcam.zaten araç araştırırken sizlerin de fikrini alcam özellikle netteki ilanlarla ilgili fikirlerinize önem veriyorum.
Aracı aldığımda forumda en beğendiğim 2 golf olan offliner ve gültekin isimli üyelerimizin araçlarına benzer bir araç yapmayı planlıyorum.
nasip bakalım  :)

Ben demiştim aylar öncesinden bugün itibariyle ben de artık bir pasific sahibiyim.  >:D

Çevrimdışı engnvwgolfıv

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 04 Mart 2011, 00:27:54 »
hocam hayırlı uğurlu olsun golfün. bendede pacific var. poloyu sattınmı . niyetim dizel bir vw almaktı. en son mesejı yeni gördüm takasa girelim diyecektim te kısmet değilmiş. kaça aldın aracını tekrar ağız tadıyla bin
ÖNEMLİ OLAN ÇOK ŞEYE SAHİP OLMAK DEĞİL,
EN AZ ŞEYE İHTİYAÇ DUYMAKTIR.
[/b]

Çevrimdışı rbaydug

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 04 Mart 2011, 17:01:21 »
hayrılı olsun, yeni konu aç da görelim aracını...

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 04 Mart 2011, 22:19:17 »
biraz süsleyim temizleyim aracımı otomobilim bölümünde detaylı resimler yayınlıcam  :tamamdir