Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF kullanan arkadaşlar ???  (Okunma sayısı 20446 defa)

Çevrimdışı serhat_74

• vw bora
GOLF kullanan arkadaşlar ???
« : 17 Ağustos 2008, 12:43:20 »
öncelikle formadaki bütün golf kullanan arkadaşlara kazasız belasız günler diliyorum bnde hayelleri ile yaşayan bir golf hastasıyım durumum el verdiği zman bnde hayellerime kavucagım hayırlısı ile  aranıza katılacağım inşallah :) ancak çevremdeki bazı insanlar arkadaşlarım bana  golf pahalı araba parcası bakımı pahalı içinden çıkmazssın diye  konuşuyorlar en ufak bi sorunu 500 ytl yi buluyor diyorlar golfü kullanan arkadaşlar bi zahmet bilgilendirse beni çok sevinirim....kullanıcı arkadaşlara  kazasız belasız günler diliyorumm

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
Ynt: GOLF kullanan arkadaşlar ???
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2008, 13:01:39 »
Adaşım aynı düşünceler içindeyim bende :D Küçük yaştan beri golf hastasıyım.inşallah hayallerimize kavuşuruz en kısa zamanda :sevgi:

« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2008, 13:03:48 »
valla Serhat 1 yıldır Mk3 GTI kullanıyorum. Parça sorunu hiç yaşamadım,zira araban bakımlı olursa zaten sorun yaşamıyorsun. Sadece 2 kere 10.000 bakımına girdim

« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2008, 18:30:09 »
öncelikle formadaki bütün golf kullanan arkadaşlara kazasız belasız günler diliyorum bnde hayelleri ile yaşayan bir golf hastasıyım durumum el verdiği zman bnde hayellerime kavucagım hayırlısı ile  aranıza katılacağım inşallah :) ancak çevremdeki bazı insanlar arkadaşlarım bana  golf pahalı araba parcası bakımı pahalı içinden çıkmazssın diye  konuşuyorlar en ufak bi sorunu 500 ytl yi buluyor diyorlar golfü kullanan arkadaşlar bi zahmet bilgilendirse beni çok sevinirim....kullanıcı arkadaşlara  kazasız belasız günler diliyorumm
aramıza hoşgelirsin inşallah diye başlıyorum.serhat bey bu tamamen size bağlı.neden derseniz;herşeyine yetkili servisine gidersen duyduğun doğru.evet çok pahalı araba.ama oto sanayiinde işinde uzman ve garantili iş yapan usta ayarlarsan ki artık servisleri iş konusunda geride bırakıyorlar söylendiği kadar maliyetli olmaz.ben arabamı alalı önümüzdeki ay tam 3 yıl dolacak bir kere servise gittim.xenon ampul taktırmak için.ondada ustaları bir saat uğraştı ampulü değiştirmek için.nerdeyse kırıyordu.bilmediği için yanımda ecel terleri döktü.onlarda sanayiden geçmeler sonuçta.tüm kullanılan cihazlar ve programlar ellerinde mevcut o yüzden müdahalede zorlanmıyorlar.iyi kararlar!

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2008, 19:39:32 »
arabanı  yormadıgın zaman  ne  sen  ne  araban  nede  ustaların  yorulur  kardeşim  umarım  ek  kısa  zamanda  sende  bir  golf  sahıbı  olursun  1  yıldır  golf  kullanıyorum  2  kere  10 bin  bakıma  gittim  bu  kadar   :tamamdir
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı can mete

• siyah'beyaz-ölüm'yaşam
« Yanıtla #5 : 17 Ağustos 2008, 23:32:38 »
serhat kardeş hangi araba masraf değilki? sen hayallerine doru git hayatın we golf'ün zewkini çıkar...
biz beşiktaş çocuğuyuz...

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2008, 00:38:37 »
Abilerim doğru diyorsunuz da adaşımın endişesi de bende de bi hayli var.Yani golf bizde bir tutku yani maddiyatla ölçülcek bişi değil amma velakin şöle bir şey daha var 5 yaşında bir golf fiyatına alabileceğiniz 0KM arabalar mevcut.Ve bu arabaların bakımları parçaları golfe göre daha ucuz.Tabiki kalite olarak sağlamlık vb hususlarda karşılaştırmak bile anlamsz oluyor ama sonuçta biri 5 yaşında(75bin kmde diyelim) birisi daha yepyeni.İlk sürücüsü sen olacaksın.kullanıcağın yılları düşünürsek ve belli bir kmyi doldurmuş arabaların daha çok masraf çıkardığını düşünürsek bu büyük bir ayrıcalık bence.Golf sahibi olmanında bi ayrıcalık olduğunu düşününce insanın kafası karışıyor :saskin:Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Çevrimdışı psh

« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2008, 08:12:04 »
Banada çok kişi golf güzel araba ama üzer dediler,emsallerine göre  daha fazla yakıyor dediler kime sorsam yani golf alma dediler ben inat etmiştim,parcaları cokta pahalı olsa cokta yaksa alıcam dedim iyikide almışım...30 bin kmde aldım bir bucuk sene once 60 bin km geldi nerdeyse cok sukur hiç bir problem cıkarmadı iki sefer yag ve filtre degişimi yani karar senin içinden geleni yap kimsenin söyledigine kulak asma....

« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2008, 11:28:04 »
bende arkadaşıma katılıyorum kimsenin dediğine aldırma sıfır alacağın araba inan golfun 10 yaşındaki tadını vermez yani kaliteden ödün vermem diyosan golf al prestıj kazan parçasıda öle pahalı diil

« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2008, 19:33:39 »
Banada çok kişi golf güzel araba ama üzer dediler,emsallerine göre  daha fazla yakıyor dediler kime sorsam yani golf alma dediler ben inat etmiştim,parcaları cokta pahalı olsa cokta yaksa alıcam dedim iyikide almışım...30 bin kmde aldım bir bucuk sene once 60 bin km geldi nerdeyse cok sukur hiç bir problem cıkarmadı iki sefer yag ve filtre degişimi yani karar senin içinden geleni yap kimsenin söyledigine kulak asma....
abi kim diyor Golf'ler fazla yakıyor diye,yakıt tüketiminin kullanıma bağlı olduğunu kimse bilmiyormu? Dün Bartın'dan arkadaşın arabası ile çıktık uzun yolda gidiyoruz 60-110 arası hızla.Araba 1.6 Fiat Bravo otoatik vites sıralı sistem LPG'li 130 km sonra tekrar depoyu doldurduk o kötü Bravo 29 ytl'lik Lpg yakmış... Ben 2000 cc'lik GTI ile uzun yolda 80-120 aralığında 210ykr yakıyorum... Hani Golf çok yakıyordu! :bekleriz:

« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2008, 21:02:38 »
Abilerim doğru diyorsunuz da adaşımın endişesi de bende de bi hayli var.Yani golf bizde bir tutku yani maddiyatla ölçülcek bişi değil amma velakin şöle bir şey daha var 5 yaşında bir golf fiyatına alabileceğiniz 0KM arabalar mevcut.Ve bu arabaların bakımları parçaları golfe göre daha ucuz.Tabiki kalite olarak sağlamlık vb hususlarda karşılaştırmak bile anlamsz oluyor ama sonuçta biri 5 yaşında(75bin kmde diyelim) birisi daha yepyeni.İlk sürücüsü sen olacaksın.kullanıcağın yılları düşünürsek ve belli bir kmyi doldurmuş arabaların daha çok masraf çıkardığını düşünürsek bu büyük bir ayrıcalık bence.Golf sahibi olmanında bi ayrıcalık olduğunu düşününce insanın kafası karışıyor :saskin:Umarım anlatabilmişimdir derdimi.
serhat kafan hiç karışmasın.ben sana bir tek soruyla tercih yaptıracağım.diyelim ki o bahsettiğin sıfır arabalardan birini çektin altına trafikte seyir halindesin.yanından hayalindeki beyaz golften bir tanesi aheste aheste sana göz kırparak geçti gitti .ve arkasından iç çekerek baka kaldın.değermiydi üç kuruşa tamahsayıp bu özlemi çekmeye?sanki hergün sanayiyemi gideceksin? :saygılar

« Yanıtla #11 : 19 Ağustos 2008, 07:44:58 »
bak işte bune tam on ikiden vurmak derim ki felaketti alsana serhat kardeşim
oku oku kara kara düşün vidan hesabını yap yaşa
 ::) ::)

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #12 : 19 Ağustos 2008, 07:48:34 »
serhat kafan hiç karışmasın.ben sana bir tek soruyla tercih yaptıracağım.diyelim ki o bahsettiğin sıfır arabalardan birini çektin altına trafikte seyir halindesin.yanından hayalindeki beyaz golften bir tanesi aheste aheste sana göz kırparak geçti gitti .ve arkasından iç çekerek baka kaldın.değermiydi üç kuruşa tamahsayıp bu özlemi çekmeye?sanki hergün sanayiyemi gideceksin? :saygılar

İşte bu herşeyi özetliyor. :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #13 : 19 Ağustos 2008, 15:56:17 »
İnşallah hayallerine kavuşursun.Zaten herkes golfe binmez ve de binemez.Golf tutkulu erkeklerin arabasıdır.Herkese kazasız sürüşler dilerim...