Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf IV uzaktan kumanda  (Okunma sayısı 10961 defa)

golf IV uzaktan kumanda
« : 27 Mart 2008, 12:46:09 »
merhaba arkadaşlar. bu siteye yeni üye oldum. 2003 golf IV primeline sahibiyim. aracımın kapılarını anahtar sokarak açıyorum. uzaktan kumanda taktırmak istiyorum. hem kapıları kilitleyip açacak hemde açık olan 4 camıda kapatacak. hangi marka, nereden alabilirm ve fiyatı hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.....

Ynt: golf IV uzaktan kumanda
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2008, 13:04:44 »
arkadaşlar bu uygulamayı yapmak istiyorum en kısa zamanda. yardımcı olun lütfen. çok teşekkür ederim şimdiden....

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2008, 13:25:30 »
bu tip uygulamalar oto elektrikçilerin hepsinde yapılmakta.
fiyatlarda aşağı yukarı aynı. en yakın oto sanayiden daha net cevap alırsın.

« Yanıtla #3 : 27 Mart 2008, 13:29:12 »
orjinal olmayınca arabanın diğer aksamlarına zarar verir mi peki?

« Yanıtla #4 : 27 Mart 2008, 14:02:11 »
Vermez, sorun yok, DESİ önerebilirim... Piyasada bir çok marka var ama yaygın servis ağı nedeni ile desi derim...

« Yanıtla #5 : 27 Mart 2008, 14:25:09 »
cam kaldırma modülü dışarıdan bakınca hoş görünüyo ama kullanımı nasıl? mesela 2 cam kapalı 2 si açık düğmeye bastığımızda kapalı camlar zorlanırmı acaba? ve bu DESİ ban akaça malolur toplam olarak?

« Yanıtla #6 : 29 Mart 2008, 00:59:05 »
arkadaşlar ben bugün bişey öğrendim belki siz çokdan biliyosunuzdur ama... kapıları anahtarla açarken anahtarı çevirip biraz bekleyince 4 cam açılıyo, kapatırkende anahtarı çevirip biraz bekleyince camlar kapanıyo. süperr :) peki bu uzaktan kumandaya uyarlanabilirmi acaba?

« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2008, 18:49:24 »
ARKADAŞIM serhanvw :

Aracına taktırdın mı ? Cam modülünü nasıl oldu ? Ne marka aldın ? Memnunmusun ?

« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2008, 18:56:29 »
arkadaşlar ben bugün bişey öğrendim belki siz çokdan biliyosunuzdur ama... kapıları anahtarla açarken anahtarı çevirip biraz bekleyince 4 cam açılıyo, kapatırkende anahtarı çevirip biraz bekleyince camlar kapanıyo. süperr :) peki bu uzaktan kumandaya uyarlanabilirmi acaba?

Bende aracıma taktırmştm bikaç ay önce araçta bu sistem olduğu için uygulanabiliyor tüm camlar kalkıyor ve kapılar kitleniyor.Hem fiyat bakımından fiyat düşüyor hemde kısa bi sürede takılıyor bu sistem bulunduğundan  ;)

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2008, 23:53:41 »
Carmax almanızı şiddetle tavsiye ederim.. aracımda carmax var ve de uyarıları şahane. kumanda çok fonksiyonel. özellikle aracınızı anahtarsız ve dışarıdan bile çalıştırabiliyorsunuz.. ama viteste unutmayın. en önemlisi camlar açık kaldı diye endişe etmiyorsunuz. kapınızı kapatın ve çıkın alarm devreye girince pencereler otomatik bir şekilde kapanır.

« Yanıtla #10 : 16 Kasım 2008, 13:48:02 »
arkadaşlar kusura bakmayın sizin topiğe yazıyorum sonuçta burası golf IV toiği bende de bora var ama ortak yanımız vw sahibi olmamız.benim aracın kumandası tüm camları da kapatıyor.Orjinal alarmı var.

sormak istediğim bu araçların alarmı ötüyormu?Aracın kapılarını zorladığında ya da aracın içindeyken kumandadan kilitleme düğmesine bastığında aracın içindeki sensörler seni algıladığında dörtlüler yanmaya başlıyor ve vi vi viv gibi bi ses geliyor.Sesi dışardan bir insanın duyması imkansız.Normal araçlarda zorlama olsun yada aracın altından kedi bile geçtiğinde alarm başlıyor ötmeye ama benim araçta ses yok.Sadece dörtlülei yakıp uyarıyor.

ya benim aracın alarmının sesi kısık yada alarmın ötme özelliği yok.Sizce hangisi....

Çevrimdışı revelation

• "Just like what you want"
« Yanıtla #11 : 16 Kasım 2008, 13:50:28 »
arkadasım senin aracında alarm özelliği oldugu söylenemez... tamam haklısın içeride bir tepki olacaktır ama bu bir alarm olayı değildir.

« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2008, 13:51:14 »
Carmax almanızı şiddetle tavsiye ederim.. aracımda carmax var ve de uyarıları şahane. kumanda çok fonksiyonel. özellikle aracınızı anahtarsız ve dışarıdan bile çalıştırabiliyorsunuz.. ama viteste unutmayın. en önemlisi camlar açık kaldı diye endişe etmiyorsunuz. kapınızı kapatın ve çıkın alarm devreye girince pencereler otomatik bir şekilde kapanır.

2000 yılında antalyada lokantada çalışırken bir imam kumanda ile aracını uzaktan çalıştıran sistem yapmıştı ama maddi imkansızlıktan dolayı seri üretemiyorum demişti.Kendi brodway marka aracında bize göstermişti o zaman ağzım açık kalmıştı.Güzel bir özellk ama viteste olmadığı sürece.Hocam kaça taktırdınız bu dediğiniz alarmı?

« Yanıtla #13 : 16 Kasım 2008, 13:52:40 »
arkadasım senin aracında alarm özelliği oldugu söylenemez... tamam haklısın içeride bir tepki olacaktır ama bu bir alarm olayı değildir.

içerde kedi köpek yada çocuk kaldığı zaman sensörler algılıyor ve dörtlüleri yakıp söndürüyor ve motorun ordan çok kısık seste vi vi vi sesleri geliyor.