Gönderen Konu: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)  (Okunma sayısı 33945 defa)

Çevrimdışı telekomcu44

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF IV (OKUYALIM PAYLAŞALIM...)
« Yanıtla #56 : 18 Kasım 2008, 16:11:43 »
yapma telekomcu kardeşim kaldırım değil her halde senin dediğin barıyer olsa gerel kaldırmın boyu ne kadar sizin oralarda

Bu kaldırımların bi standartı varmı? heryerde aynımı ki? kimi yerde yüksek kimi yerde alçak.
Büyük imza...

Çevrimdışı telekomcu44

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 18 Kasım 2008, 16:18:29 »
Yani bunu laf olsun diye söylemedim bende golf IV kullanıyorum hergün bindiğim araba.Alçak işte bazı kaldırımlarda kapıyı açamıyorum.
Büyük imza...

Çevrimdışı as5338

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 19 Kasım 2008, 23:26:05 »
arkadaşım ist varenteresan yerler bizimde başımıza geliyor ama biz normal ve aile için üretilmiş bir yol aracına biniyoruz arazi arcı değil bunlar okadar abuk yerlerde herzaman başımıza gelebilir böyle sürtme olayları

Çevrimdışı telekomcu44

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 20 Kasım 2008, 10:37:46 »
arkadaşım ist varenteresan yerler bizimde başımıza geliyor ama biz normal ve aile için üretilmiş bir yol aracına biniyoruz arazi arcı değil bunlar okadar abuk yerlerde herzaman başımıza gelebilir böyle sürtme olayları

eee ne yani ne demek istedin anlamadım ki başımıza geliyorda neden adama kaldırımla bariyeri ayıramayan insan muamelesi yapıyorsun
Büyük imza...

Çevrimdışı savas_ankara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 21 Kasım 2008, 10:52:03 »
arabanın altının yere yakın olması birçok yönden iyi fakat ankaranın bozuk yolları ve kaldrımları insanı bazen zor durumlara sokabiliyor...

Birde önceden memlekete balığa giderdik, traktörlerin gittiği yollarda her türlü yere girer çıkardım, şimdi Golf 4 le anayoldan ırmağın kenarına inmeye koruyorum.

acaba aracanın yüksekliği azaltıp çoğaltan sistemlerden mi taktırsak :)) ya da bir tane lada niva mı alsak :D

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 21 Kasım 2008, 12:46:57 »
Savas arkadasıma katılıyorum balıga felan giderken alacaksın bir tane niva her yeri gezersin o arabayla :)

Çevrimdışı savas_ankara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 21 Kasım 2008, 17:32:26 »
 :tamamdir

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #63 : 22 Kasım 2008, 11:12:28 »
Niva diyorsanız akan sular durur.
Yalnız dingil mesafesi kısa ve yaylar çok esnek olduğu için için dışına çıkıyor.
Çok uçtum ben nivayla :D :D :D :D
Hey yerden de geçiyor.

Ama Golf'um olsun, ben dereye inmeyeyim :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Kasım 2008, 00:07:14 »
Koraycım zaten dingik kısa oldugundan hiç bir yerde kalmadan gidiyorsun düşünsene limüzünün dingiliyle o yollarda hehe :D

Çevrimdışı sufi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 23 Kasım 2008, 19:54:00 »
arkadaşlar ilk önce hepinize merhaba. aranıza yeni katılmış bir golf hastası olarak eklemek istediğim bir şey var ki rüzgarlık olanlar için. bagaj açılınca antene sürtüyor ve orayı aşındırıyor. zamanla da yıpranıyor. ileri geri oynar yapılsaydı herhalde hallolurdu diye düşünüyorum.

Çevrimdışı fosilci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 23 Kasım 2008, 21:31:12 »
Sufi kardes bende var gayetde güzel duruyor hosuma gidiyor antenede surtmuyorcok kaba birsey degil tavanla bitişik

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 26 Kasım 2008, 23:37:15 »
valla millet alçak olsun arabamö die yay takar şikayetleniyosunuz ilgnç:D benim arabam alçak yani yaylarla alçattık çok güzel ve sportif duruyo çok yükseltiye girmedikçe şikayetim olmuyo
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 28 Kasım 2008, 12:12:05 »
valla millet alçak olsun arabamö die yay takar şikayetleniyosunuz ilgnç:D benim arabam alçak yani yaylarla alçattık çok güzel ve sportif duruyo çok yükseltiye girmedikçe şikayetim olmuyo
hocam iyi güzel diyosun da çok yükseltiye girmeme gibi bi şansın varmı memleket yollarında. o dediğini ancak yol konusunda kendini aşmış yerlerde yapabilirsin.

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 29 Kasım 2008, 01:22:36 »
valla milletin 60la girdiği yola ben 40la girerim sağlam girerim onu kastettim kardeş ama düz yolda o kurallar saf dışı:D istanbulda yolların çok bozuk olduğu yerler var misal çavuşbaşı geçen altını vurdum içim yandı valla:D dikkat etcez yani aracımız alçaksa yere...
WOLFSBURG STYLE ;)